Že remíza na zdi v pokoji

Že remíza na zdi v pokoji

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kresby na stěnách s vlastníma rukama: technologie a nápady, inspiraci

Kresby na stěnách jsou již dlouhou dobu umění přístupné každému. Jedná se o jednoduchý a poměrně úsporný způsob, jak diverzifikovat vnitřní prostor. Výkres lze provádět i profesionální umělci. Práce bude vynikající, ale cena zůstane významnou díru v rozpočtu majitele bytu. Náklady na jeden metr čtvereční malování zeď bude stát nejméně 2-2,5 tisíc rublů. A nikoliv skutečnost, že tento prostor bude pomalované hustou vzor. V průběhu roku 2000 bude umělec kreslit jen jednoduché vzory nebo monogram. Malování celou stěnu může stát více než 100 tisíc. Není sporu o tom, že taková možnost je jistě win-win, ale pokud je to žádoucí vzor na zdi nebo fresky lze provést vlastníma rukama.

Vytvořte vzor na stěně v bytě s rukama

Nedostatkem lidského talentu umělce není centr na myšlence zdobí stěny svého bytu zajímavý obraz. Podnikaví lidé několik jednoduchých techniky byly vyvinuty, které budou vydávat s těmito obrovskými náklady. Hlavní věc - inspirace a touha vytvořit.

Malování stěn s vlastníma rukama: vytvořit příběh

Někteří kreativní lidé používají technická zařízení, aby ulehčila život. Líbil se obrázek můžete jednoduše zvýraznit na zeď s projektorem. Nastínit všechny prvky v podobě skici a pak malovat barvy. Velmi pohodlné zařízení, které můžete přijmout.

malířská technika projekce projektor kreslení v dětském verzi

Děti milují malovat na zdi. A často to je kresba barvy ručně. Někteří umělci vyvolaly Hrát tuto dítěte na zcela novou úroveň. S pomocí svých prstů na ploché stěně plechovky s barvou nakreslit skutečné mistrovské dílo. Samozřejmě, že to vyžaduje jistou zručnost, ale můžete trénovat na obyčejné kreslení papíru. Kromě toho, Internet má obrovské množství video-výukový program, ve kterém je jednoduchý a srozumitelný jazyk, vysvětluje spletité této práce, stejně jako celou řadu technologií. Výkresy vytvořené tímto způsobem, nebude nikdy opakovat. Vždycky mít svůj vlastní vzhled. Malování může být jakákoliv, pokud to není toxický a štiplavý zápach. Při sestavování není nutné psát na prst jen hodně barvy, která nebyla z unikly.

Prst malba na stěnách S touto technikou můžete udělat neobvyklé kresby prstem nástěnné malby Neobvyklé panely ve zdi

Nanesení dekoračního válečku

V Rumunsku, použití speciálních válečků s vypouklým vzorem na dlouhou dobu není něco neobvyklého. Ale v zemích SNS tato inovace až teprve začínají zakořenit. Někteří návrháři dokonce přijít s vlastními nápady pro úlevu od gumového povrchu zázračné vynálezu. Vše, co musíte udělat, je připravit povrch a vyzvednout barvu. Vzor je aplikován jednoduchým pohybem jako při malování stěn.

Pomocí válečku při kreslení dekorační polštář Image Source získá neméně zajímavé

Kde začít malování stěn v místnosti

Musíte se připravit předem za veškerou práci. Získejte potřebnou barvu, vyrobit nebo koupit ready-made šablony pro přípravu zeď. Ale asi vše v popryadku.

Prvním krokem je rozhodnout, na snímku na některý ze stěn je nejlepší, aby se vešly do konstrukce samotné místnosti. Pak je třeba očistit povrch starých nátěrů, zda tapetu nebo barvou. Ačkoli některé druhy laků, můžete bez obav použít omítky. To nebude fungovat pouze s olejovými barvami. Nejčastěji se obraz nebo nástěnná na zeď je vyrobena ze sádry, která byla pečlivě aplikované a vysuší. Zařízení na sítotisk je možné, aniž by tento přípravek: to lze provést přímo na tapetu. Také nemají čistit stěny mohou být v případě, že místnost pokleit barvitelné tapetu (speciální druhy netkaných textilií, papíru nebo skelných vláken).

Materiály, nástroje a

Aplikovat vzor na zdi s rukama, můžete použít ty tradiční kartáče. Ale bude potřebovat alespoň 3 různé tloušťky vlasu. Pro aplikace s obvyklým šablony může blížit nebo gumového válce.

Malovat vyhovovalo téměř žádné. Můžete si koupit obvyklý kvaš, také vhodné akrylové nebo temperové barvy. Je vhodné, aby se ve vodě odolné barvy, takže výkresy byly odolnější. Konzistence by měla být jejich průměr. Nováčci by neměla trvat až výkresy, které obsahují více než tři barvy. Při správném použití, a to i několik barev vytvořit elegantní image. Musíme si uvědomit, že i když si jen vybrat černou, krásné abstraktní malba může dostat. Malovat lze také použít s plechovkami barvou, je-li zkušenosti s nimi. Mimochodem, graffiti - Není to špatný způsob, jak váš byt světlé a individuální. Ale zabývat se, že ne každý.

Pro malování, můžete použít tempera KLASKO

Za účelem usnadnění práce lze zakoupit paletu. Je možné míchat barvy a vytvářet nové odstíny. Také na panelu můžete udělat několik zkušebních tahy nebo práce je.

Výkresy musí být vhodné pro charakter místnosti. V obývacím pokoji je možné vyvodit abstraktní obraz v podobě geometrických tvarů. Dětský pokoj by měl zprostředkovat duch dětských kreslených postaviček, legrační zvířata nebo hračky. V ložnici, můžete si dát obraz v lese nebo u moře, něco uklidňující a ne obtěžující. By neměl spěchat, aby znovu jako první k dispozici v internetovém obrázku. Oživit prostor může být dostatečný elementární rostlinný vzor nebo uplatňují motýli, kočky, hvězdy, a tak dále.

Prvním krokem je nakreslena na pozadí, je-li jeden z vybraného snímku. Aplikuje se jako papír, na mokrém povrchu. Zeď musí být velmi lehce navlhčeným ve vodě. Po von trpěl, můžete začít skicovat aplikace. To lze provést i tužkou. pergamenový papír nebo pauzovací papír, jsou také vhodné. Profesionální umělci mohou pokusit přenést velký obraz na stěnu pomocí vzoru zoomu buněk. Výkres a stěna rascherchivayutsya na buňky a potom pečlivě vystavena. Dalším způsobem, jak přenášet obrázky na zeď - priporoh. Všechny čáry na obrázku propíchnout jehlou. Potom se aplikuje na stěnu a všechny otvory jsou plněné práškový nátěr. Je možné používat uhlí. Na stěně je stále kreslení ve formě bodů, který má s ním pracovat. Pro uplatnění velkých obrazů potřebné vyznačit na zeď na úrovni pomoci tento údaj není zkroucené. Po kterém umělec poslal k volnému plavání. Hlavní věc - dát suché již nakreslené prvky před uskutečněním dalšího. Sušení lze provádět v běžném vysoušeč vlasů, nebo dokonce fanoušek. Ale nepřinášejí jim příliš blízko, jinak lak rastechotsya. V případě, že práce není naléhavá, že je lepší dát lak na suché sami. Trvá to mnoho času.

Pro ty, kteří nejsou tak důvěru ve své schopnosti, bude vynikající volba vzorování na zdi s rukama za použití šablony.

Šablony lze nalézt na internetu, tisku a snížit na hladké lepenky. Ne všechny lepenka je vhodná, je třeba vzít něco, co není razmoknet sebemenší kapka vody. Můžete použít plastovou složku papírů a pro výrobu šablony.

Pro pokročilé provedení může přistupovat pomocí plotteru. Nejprve musíte najít obrázek ve formátu EPS, a pak už jen poslat na řezání plotru. Za tímto účelem, vhodný tenké plastické fólie nebo oracal. Šablona bude připravena co nejdříve odstranit řezané prvky nejsou zahrnuty do výkresu.

Je-li čas nelze zakoupit ve specializovaných prodejnách gzahájeny šablony. Některé tiskové studio může vytvořit šablony výkresu. Bude muset být pouze vložit na stěnu na vybraném místě.

Hlavním pravidlem kresba na zdi tímto způsobem - po aplikaci každého prvku musí být pečlivě otřete šablony sám. Různě zbarvené skvrny zkazit své mistrovské dílo.

S spaterya šíření lakem

Váš lepenka nebo plast asistent nemusí pevně připevněna ke stěně pomocí speciálního lepidla, a lepší, než je obvyklé skotské. Ale pozor, aby spolu s upevněním jste odebrali kus primeru nebo tapetu.

Štětcem pro nanášení vzoru

S výhodou lze identifikovat některé z bytu pomocí motýlů nebo květů. Velmi oblíbený vzor je strom. Různé vzory údery: kvetoucích třešní a jabloní, rodové stromy, černé siluety a strom života. Kočky jsou také populární model: jednoduchý design, to vše nyní, oživit byt s jeho přítomností. Dětský pokoj lze zajistit velmi reálné hvězdnou oblohu. Zejména pokud používáte světelnou barvu.

Dokončil kreslení je nezbytné k pokrytí obvyklý lesk. Hlavní příčinou jeho práva na výkrese není plaval, a ne rozmazané. Naneste tekutinu být krátké tahy a v malých množstvích. Pak je třeba, aby ji rychle vysušit, aby neměl čas stékat. Lak by měl vyschnout dobře a získat práci.

Fotogalerie: šablony, šablony a vzory čerpat

Video: Jak nakreslit květinu na zeď

Video: Jak nakreslit strom na tapetu

Co je potřeba k vytvoření jedinečného interiéru? Touha, čas a inspirace. Nic není nemožné. Vezměte ho do rukou štětce, barvy a vytvářet kresby, vytvořit. A po tom všem, který byl vytvořen s vlastníma rukama, ještě šťastný.

Kresba na stěnách s vlastníma rukama. Kresby na stěnách v bytě

Kresby na stěnách dnes získaly obrovskou popularitu. Takové umění je přístupný všem. Proměnit váš interiér, můžete úsporně. Spustit konstrukci stěny, co můžete a profesionální umělce, ale zasáhne svůj rozpočet, protože postava cena za metr čtvereční je asi 2500 rublů, a to je jen jednoduché vzory. Celkové náklady na malování s jednoduchým vzorem na zeď bude stát 100 tisíc rublů. Samozřejmě, bude obraz být vykonán perfektně, ale proč platit tolik? Mít touhu, kterou s použitím speciálních materiálů, může proměnit vaše stěny.

Dokonce i když nechcete mít talent umělce, na tom nezáleží. Použitím technologie malování stěn, nebude obtížné splnit dekor, hlavní věc - touhu, a určitě inspirovat. Může v krátké době vytvořit kresbu na zeď s rukama. Hlavní věc - rozhodnout s myšlenkou a forem.

Vyřešit problém nedostatku inspirace pomůže internet nebo speciální časopisy vytvořit interiér. Protokoly o odpovídající charakteru najdete spoustu možností pro malování stěn ložnice, dětského pokoje a obývací pokoj. Teď záleží jen na vás - vyberte design se vám líbí, a nezapomeňte přidat do něj něco sám. Hlavní věc je mít originální kresby na stěnách bytu. můžete vytvořit skutečný dílo s vlastníma rukama.

Nejprve je nutné zvolit zeď, která bude použita ve vzoru, a vymaže ji z starých nátěrů, jako barvy a tapetu. Ale některé natřené povrchy perfektně přístupný kterým omítky. Omítka neleží pouze na povrchu, malované olejovými barvami. Obrázek je aplikován na omítce, která je rovnoměrně distribuován v předstihu stěny a zcela suché. Můžete to udělat, aniž by čištění stěn, pokud jsou pokryty tapety, které mohou být malované. Tento druh může být netkané, papír nebo skleněná vlákna. Důkladné čištění stěn vám dá perfektní šablonování. Nyní pojďme hovořit, jak vytvořit kresby na stěnách v bytě s rukama.

Buďte připraveni poskytnout všechny potřebné nástroje, takže neměl absurdní situace. Koupit kartáče. Lepší, když tam bude tři, a oni budou všichni mít rozdílné tloušťky pile. Pokud se rozhodnete, aby se výkres pomocí šablony, pak se postarat o přítomnosti válečkem nebo houbou.

Barvy pro takové konstrukci lze použít jakýkoli. Ale že obraz na zdi, s rukama vytvořil, vydrží déle, používají odolné proti vlhkosti. Dalším důležitým bodem při výběru barev - to je jejich hustota. Měly by nerozšířil, ale příliš silné, příliš, nebude fungovat. Pokud je obraz na stěnu poprvé, co děláte, nevybírejte příliš mnoho barev. Používat více než tři roky. Dokonce i výběr jen jeden odstín, jako výsledek můžete získat krásný abstraktní obraz, který vyplní váš interiér s něčím tajemným. Případně můžete použít plechovku barvy, ale pouze pokud máte zkušenosti. S cílem usnadnit práci, vzít paletu - na něm budete moci k dosažení požadovaného odstínu. Úloha panelu bude moci hrát obyčejný bílý talíř. Položit vedle sebe a list papíru (tlusté), na něm uvidíte, jak jde ten správný odstín.

Obrázek musí být v souladu s životním prostředím v místnosti. Obývací pokoj perfektně zvýrazňují kresby geometrických tvarů. V dětském pokoji by měl být obrázek spojený se zvířaty nebo kreslených postaviček. Okořenit místnost, ne nutně zvolit sofistikovanou technologii. Dokonalý obraz vegetace, rozšířený motýli, a tak dále.

Kreslit pozadí. Musí být aplikován na vlhký povrch rovnoměrně distribuovat barvy na zdi. Po postupovat načrtnout obrázek na pozadí. Naneste ji pomocí jednoduchého tužka, pauzovací papír nebo kopírovací papír. V případě, že obraz je velký, budete muset rozdělit zdi pomocí vodováhy, že vzor byl plochý. Hlavním pravidlem je použít postavu - sušení. Před nanesením následné prvky, nechte zaschnout, které již zdobí zdi. Můžete urychlit tento proces pomocí vysoušeč vlasů. Ale to by mělo být provedeno na dálku, takže barva není plynuly. Ale pokud nebudete mít čas, aby se obraz na osušit. Velmi stylový vzhled kresby na stěnách. Jeho ruce malovat staré tapety - a můžete získat zcela nový design místnosti.

Tento druh malování stěn je vhodný pro ty, kteří nemají speciální klíčovými dovednosti. Tak jsme se navázat na zdi s rukama na klišé. Je to jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát.

Si můžete vyzvednout obrázek na internetu a vytisknout na papír s vysokou gramáží, pak vystřihnout. Papír by měl být zcela vodotěsné. Perfektní i plastová složka pro dokumenty. S ním a vytvořit výkres na zdi s rukama.

V případě, že čas pro vzorníku vyhledávání na internetu není, můžete si koupit ready-made šablony ve specializovaných obchodech. Některá studia může oslabit zabezpečení šablony do výkresu, ale budete muset vložit obrázek na zdi.

Jak aplikovat vzor pomocí šablony?

A co je nejdůležitější - přesnost. Po každé aplikace šablona prvek by měl být vyčištěn, nebo se stanete obětí ušpiněná nerovnoměrného barevného vzoru. Šablona pevně platí sami na zeď pomocí lepící páskou. Jeho odstranění, dávejte pozor, aby nedošlo k poškození základní nátěr nebo tapetu.

Na stěnách v některých oblastech může být rozlišován byt. Zdobí své motýly a květiny. Popularita v moderním designu zdi získal obrazy stromů. Vypadá to velmi pěkné malované na zdi japonských třešňových květů. Dokonale ploché a oživit image koček. můžete vytvořit skutečnou hvězdnou oblohu pro dětský pokoj. Účinně vypadá obraz, pokud je použit světelný lak.

Obrázek lakované. Vrstva laku nanáší v tenké a malých zdvihů. Po použití osušte, takže to není kapat. Pracovat připraven. Nyní vaši hosté budou těšit na obrazy na stěnách bytu. Svýma rukama, můžete nejen zdobí místnost, ale mají i domácí osobnosti.

Vždy vypadá atraktivně neobvyklou výzdobu. Výkresy stěn s vlastníma rukama může být provedeno s prsty, nebo obvyklé válce. Prsty si můžete vytvořit kompletní obraz. Nejdůležitější věc - myslet dopředu obraz. Nátěr by měl být vytočeno na prst s tenkou vrstvou, aby se zabránilo prohýbání.

Výkres je možné provádět pomocí válečku. V Rumunsku se nejedná o nový nástroj pro konstrukci stěn. Pro kreslení na zeď, budete potřebovat reliéfní válec s obrazem a barvy. Vezměte malou houbu nebo libovolný průměr. Je tedy možné čerpat třešní, které zdobí stěny chodby nebo v kuchyni.

Takže takový obraz může být téměř kdokoli, dokonce i někdo, kdo neví, jak držet štětec v ruce. Výsledkem je jako romantické a jemné povahy.

Projektor na pomoc, nebo Hra stínů

Ne každý může využít své umělecké schopnosti provádět kresbu na zdech s vlastníma rukama. Chcete-li pomoci v tomto případě může obyčejný projektoru nebo lampy. To je dobrá volba pro lidi, kteří mají umění kreslení není snadné. Vyberte si obrázek, který chcete vytisknout na jeden list a odeslat ji ke zdi pomocí projektoru. Kroužit tvary a barvy laku.

Obrázek je použita také k projektoru, pouze obraz je mnohem složitější a používá hodně barev. Ve specializovaných obchodech, můžete si koupit ready-made obrázek s paletou. Na obrázku jsou všechny barvy palety jsou očíslovány čísly, je to pro vás jednodušší pracovat. Polohovací projektoru na zeď s obrázkem a začít pracovat.

Nyní, když víte, jak vytvořit výkres na zdi s rukama. Buďte kreativní, a pak dostanete jedinečný pokoj design.

Stejně jako s rukama, aby se kresba na zdi: a master class + 25 fotografických nápadů

Udělej si svůj vlastní originální bydlení - je přirozená touha každého člověka. Kresby na stěnách - jedna z nejoblíbenějších řešení v interiéru zdobení svého domu nebo bytu. Tento obraz bude vypadat mnohem originálnější než nudné a opakující tapety. Ale profesionální umělce služby jsou velmi drahé, ale dělat kresby na stěnách v bytě a každý může.

Než začnete malování zdi, je třeba povrch vyrovnat. To se provádí pomocí sádrokartonu. Za tímto účelem se povrch stohu sádrokartonové desky. List se pak zpracuje s speciální akrylátová základní barvou. Tento materiál bude zvýšení pevnosti povrchu a usnadňují kreslení.

Můžete také pokleit tapety na zeď netkané, pro nanášení barvy. Hlavní věc, že ​​stěna je povrch suchý a bez mastnot.

Nástěnné malby potřebují omyvatelná konzistenci barva média. Mladí umělci jsou nejlepší použít kvaš, tempera akryl, a vodové barvy. To dovolilo čerpání barvy z nádoby, které se tradičně dělají graffiti. Jediní lidé, se nedoporučuje používat žádné zkušenosti.

Kartáče by měly být zvoleny v závislosti na typu barvy. Akvarel je doporučeno, aby měkký, široký štětec. Pro kvaše a akrylátů by mělo být vybráno více rigidní a průměrnou šířku. V době nátěrové práce budou stačit tři kartáče.

Pokud je to žádoucí, staré tapety lze natírat s trvalým ukazovatelem. Kvalitu tohoto materiálu není horší než konvenční nátěrové hmoty.

Kresba na stěně snadno aplikovat sprej, a to zejména v případě, že obraz má velkou velikost. Výhodou tohoto nástroje spočívá v hladkém přechodu barev v určité barvy. Jen hlavní nevýhodou rozprašovače lze nazvat zranitelnost věci v místnosti. Před zahájením prací je nutné k pokrytí nábytek a stěny. V tomto článku, použijte respirační masky a ochranné brýle.

Šablona způsob kreslení na zeď - nejjednodušší je to možné. Šablona může být provedena prostřednictvím plotru. Nejprve musíte najít a vytisknout odpovídající obrázek nebo vzor na tenké plastové fólie. Pak stačí snížit prvky, které mají být zahrnuty do složení vzorku.

V extrémních případech, hotová šablony lze zakoupit v železářství. Je-li nalezena vhodná šablona, ​​obraťte se na tiskovou studio a pořadí, v jakém se na vybraného náhledu. Po barvení šablonu, musí být pečlivě propláchne vodou, aby se zabránilo nežádoucímu míchání barev. Šablony držet na stěně nejlepší lepicí pásky nebo lepidla.

Vytvoření kresby na zeď, můžete použít projektor. To alespoň umožňuje originálním způsobem vylíčit omítky i ty nejsložitější obraz zcela nezkušené osoby, ať už se jedná o výšku nebo na šířku. Nejprve musíte nahrát fotografie do projektoru tak, aby byl na zdi na požadovanou hodnotu, nastínit obrysy přítomných prvků a snadno k jejich dekoraci.

Před provedením kresby na stěnách, je třeba dát náčrtky na lehce navlhčeným povrchem. To s tužkou, ale je lepší použít karbonový papír nebo pauzovací papír.

Profesionální malíři sdílené kreslení prostor na dvě stejné buňky snadno přenášet obraz z papírového vzoru na zdi.

Tam priporoha metoda pro snadnější orientaci. Musíme skončit s punkcí jehlou na místech, která budou tvořit hraniční přechody obrazu. Otvory se naplní zbarvený prášek nebo uhlí.

Na konci výsledného obrazu je třeba stanovit s lakem. Aplikuje se velmi opatrně, v malých množstvích a krátkými tahy malovat nebude tekly a ne rozmazané. Poté, co je potřeba rychle vysušit lak vysoušeč vlasů nebo ventilátor tento postup, jinak může dojít k úniku.

Kresby na stěně v bytě s rukama by měl vypadat harmonicky, takže musí být zvoleny v závislosti na pokoj dělají. Návrháři doporučujeme kreslit abstraktní motivy, geometrické tvary nebo jemné vzory v jasných barvách. Potřeba dětský vydávat za použití motivů z kreslených filmů a pohádek. Vhodné image budou hračky i zvířata. Jen děti nedělají černobílé a kontrastní vzory, může to poškodit psychiku dítěte. V ložnici je lepší zvolit uklidňující vzory v chladných barvách, většinou přírodními motivy, jako je les a moře. A ještě lépe vylíčit hvězdy. V kuchyni, kreslit obrázky v teplých, ale světlé barvy. Nejvhodnějšími životy.

Nejpopulárnější motiv, který může jít až do každé místnosti - tato vegetace (stromy, květiny, tráva). S těmito obrazy v domácnosti vytváří atmosféru pohodlí a bezpečí.

Velmi originální umělecké řešení pro nástěnné kresby je obrazem památek na světě. Můžete nakreslit jeden objekt nebo několik dohromady. Kresba z více míst, která mají dělat lépe kontury a v černé a bílé barvy.

Chcete-li vytvořit scénu výkresy potřebovat hodně času, zkušeností a prostoru v místnosti. Takový rozsáhlý obraz vypadá lépe v dětském pokoji, protože dítě může čerpat zajímavý příběh. Vzhledem ke složitosti práce, je lepší čerpat z projektoru.

Výkresy ve 3D technologii na stěnách v bytě s rukama - to, co je nesmírně složité. Chcete-li vytvořit takové mistrovské dílo potřebovat hodně času, prostoru a zkušeností. Ulic, předměty denní potřeby, příroda - to je trojrozměrný obraz, který může být výzdoba stěn. To bude vypadat originál, pokud si nakreslit okno výklenek s výhledem na moře. Simulovat stačí zatáhnout žaluzie a zbytek záleží na fantazii umělce.

Chcete-li kreslit na tapetu s vlastníma rukama může být v pravém slova smyslu. To je skvělá příležitost pro práci s dětmi, které se berou tuto záležitost jako hra. Ale nejprve musíme být vyškolen na papír Whatman. A nakonec se dostat jedinečné dílo v každém ohledu. Jak můžete vidět, obrazy na stěnách s vlastníma rukama dělat, není tak složité, jak se zdá na první pohled.

Dále si můžete prohlédnout 21 více fotografií kreseb s možnostmi, které mohou zdobit stěny vašeho domova.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

50 + = 59