zelené bydlení

zelené bydlení

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Klidný a elegantní zelené interiér pokoj: 30 foto

Zelená barva v designu obývacího pokoje se místnost komfortní a útulné nálada v daném prostoru je dána světlem a barvou, takže zelené interiéru místnosti, fotka, která je naprosto prokázáno, že lze přičíst zklidnění. Klidná dovolená, emocionální konverzace v rodinném kruhu, kteří se sešli v blízkosti a drahá své srdce lidí - to vše lze provádět v prostředí uklidňujících zelených tónů. Je třeba mít na paměti, že takové vnitřní potřebu vysoce kvalitního tréninku. V opačném případě budete mít „kyselé“ pokoj.

Zelená barva v pokoji: dobré a špatné

Univerzálnost této barvy je, že je stejně jako téměř každý. Retro ventilátory nebo ty, kteří stále obtížné vybrat barevné schéma pro místnosti, můžete bez váhání rozhodnout pro zádržný zelené.

Jednotlivé prvky zelené barvy v interiéru pokoje pro hosty přispěje k odpočinku a klidu

Hlavní věc - nezapomeňte, že můžete používat barvy ve své čisté podobě a její odstíny. Studený vápno olivový nebo oheň - dokonce i nováček bude dovolit realizovat návrh projektu za předpokladu, harmonickou kombinaci odstínů.

Obecně řečeno, takové zbarvení je funkční a psychologické výhody:

 • Pomáhá k odpočinku po náročném dni;
 • Lidé vystaveni v očích přes den zvýšené zátěži v interiéru můžete odpočinout;
 • Uklidňující design vytváří dobrou náladu v domácnosti;
 • Dojde-li během dne v místnosti dostane dostatek slunečního světla, jsou lehké a pohodlné;

Díky využití šetrné k životnímu prostředí a odolných materiálů v místnosti po dlouhou dobu nevyžaduje generální čištění stěn.

Předpoklady pro vytvoření místnost v green

Poté, co se rozhodl, že žije v odstínech zelené, že je nutné vzít v úvahu konkrétní příspěvek k projektu. Návrháři mluvit o přítomnosti určitých požadavků. Týkají se stylistické rysy pokoje a apartmány celkem, stejně jako funkční životní cíl. Hovoříme-li o stylistické rysy, je nutné spoléhat na své vlastní preference.

Zajímavým řešením je navrhnout obývací pokoj v zelené barvě, která je organicky v kombinaci s černými odstíny

Ti, kdo si nedokáží představit svůj život bez retro, musí platit na tapety, vyrobený v pastelových odstínech zelené. Pečlivá pozornost by měla být věnována odstínů a textur na tapetu. V závislosti na tom, jak lesklý povlak, bude záviset na stupni sytosti barev. Proto se nedoporučuje, aby se příliš lesklé nebo reliéfní verzi. V tomto případě je pravděpodobné, aby se místnosti nepříjemné.

Do budoucna se doporučuje dodržovat následující praktická doporučení, jak se vyhnout chybám:

 • Univerzální barva tapety je považován smaragd nebo chřestu;
 • Každý odstín je povinný harmonizovaný blízko k němu v barvě;
 • Maximální možný počet odstínů zeleně ve stejné místnosti - 3;

Je-li pokoj má balkon, design je lepší použít něco podobného Lima.

Green bydlení má několik funkčních oblastí

Mají spoustu volného prostoru - skvělá příležitost ke změně vzhledu krajiny se stalo samozřejmostí. Je-li určen vybavit haly skříň, pak zvolte to pomůže jemný odstín zelené. Psychologové prokázali, že v takovém prostoru může uniknout shonu, plně soustředí na práci.

Krásně doplňují vnitřek zelený pokoj vám pomůže stylové, modulární struktury nebo jiné ozdobné prvky

Považována za nejpohodlnější pracovní plochy, zařízené ve stylu smaragdu. Pokud je místnost dostane menší množství slunečního světla během dne, je třeba dát přednost malachitové stínu.

Obecně řečeno, je zde malý počet upozornění, jehož účet je povinná:

 1. Doporučujeme používat fialové konstrukční prvky pro vizuální odlišení 2 nebo více funkčních oblastí.
 2. Pokud se vedle stolu je místo na stěně, může být umístěn obraz na historická témata.

Nemusíte příliš mnoho rušení zdi. Například reprodukce domu muzea „Manor Trigorskoye“ v bílé a odstínech zelené bude dařit s vytvořením vizuální centra v splendid isolation.

Žijící v odstínech zelené: pravidla výběru nábytku

Může se to zdát absurdní doplnit zelenou vnitřní zařízení podobné barvy. Návrháři se nedoporučuje ukvapené závěry. Musíme se soustředit na harmonické kombinace umožňuje skutečně transformovat prostor v místnosti. To se otevře seznam úspěšných párů zelené a béžové duo. Následující je třeba vhodně zvolit zelené a černé. Ne, příliš ponuré v místnosti bude. Hlavní věc - aby se ujistil, že právo tmavě zelená v kombinaci s černou, v závislosti na specifických vlastnostech svého pokoje.

Správně vybraný interiér zelené bydlení pomůže vytvořit příjemnou a harmonickou atmosféru

Kromě nich existuje několik dobrých kombinací:

 • „Zelené jablko“ a černá;
 • Hnědá a zelená;
 • Tmavého dřeva a malachit;
 • Světle modrá a zelená;
 • Šedo-smaragdově zelená a světle fialová.

Harmonické kombinace různých odstínů přirozených odstínech zelené s řadou dalších barvách obnovit psychologicky příjemnou atmosféru.

Útulný zelený interiér pokoj (video)

Je třeba vzít v úvahu velikost místnosti, její míra osvětlení, převládající texturu nábytku a celou řadu dalších funkcí. Mimo jiné musí být opatrný s lesklým a lesklým povrchem. Dokonce i profesionální designér může být obtížné znovu vytvořit požadovanou sytost barev.

Design zelený obývací pokoj (interiér foto)

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Nábytek a bytové zařízení

Volba odstínech zelené pro výzdobu v obývacím pokoji - vzácný jev v moderním interiérem. Ale je to výborný prostředek pro podzimní a zimní blues nudou as interiéru místnosti v odstínech zelené, obvykle vypadá velmi optimisticky a naděje. A to není nutné radikálně světlé barvy, dokonce i tichý olivový odstín nebo barevné jemný zelená vypadá velmi svěží a veselá. Nicméně, „zelenyu9raquo; musíte správně použít do obývacího pokoje vypadal velmi důstojně.

Aby odborníci doporučují žijící v odstínech zelené?

Zelená barva porodí na křižovatce modré a žluté, tak v sobě spojuje své nejlepší vlastnosti a zesiluje pozitivní vlastnosti. Žlutá barva je optimistická, modrá - mazaný a vyhrazené, a jejich vzájemné působení je velmi prospěšné. Ale zelená - velmi dvoubarevný a je vybrán významnými osobnostmi s skryté tvůrčí a sexuální potence.

Je to barva rodícího se života, a zjistili, že děti počaté v zeleném interiéru, obvykle rodí zdravá. Navenek se zdá, že je uklidňující, a jeho vnitřní energie spící pro nevydané energie, zpožděn o dlouhodobé perspektivě. Vzdálení nebeská tělesa blýskat nás na noční obloze v zeleném, a efekt hvězdné oblohy občas se snaží obnovit interiér futuristického obývací pokoj nebo moderní ložnice.

Profesionální návrháři vědí, jak obratně používat barvy v atmosféře obývacího pokoje transformovat matný a neatraktivní městské obydlí k nepoznání. A přispět k tomuto tlumených odstínech zelené, což je vizuálně trochu tlačit zadní stěny a naplnit městskou prostor je jakýmsi „zhivoy9raquo; silou.

Správné použití této barvy může vytvořit příjemný mládí nebo chladnou vnitřní aristocratical zeleně týká chladné části spektra. Ale zručný výběr barev můžete ozdobit interiér v jednom stylu, kde zelená je nejvhodnější:

 • Japonský a skandinávský minimalismus;
 • Čínské, indické a dalších asijských etnik;
 • Východní a marocký;
 • Země a Provence;
 • expresionismus;
 • avantgarda;
 • bungalovy;
 • futurismus;
 • Ecostyle a kol.

Nicméně, to je důležité používat zelenou dávkovat, aby nedošlo k zkazit celkový dojem. V obývacím pokoji tato barva je třeba vzít v úvahu práci a důležité doprovodné barvy, aby co nejlépe spustit zákony interakce. Ačkoli tato opatrnost se vztahuje pouze na vizuální vnímání, ale i pro naše zdraví i této barvy blahodárné. S tímto vědomím, pokoje jsou vážně nemocní lidé již dlouhou dobu vyhotoveno v zeleném textilu, a uvést celkové zlepšení a méně stěžovali na pocity.

Green přináší příjemný chlad v krytu, který je v horkém podnebí nebo na jižní straně domu, kde v létě je velmi dusno. Ale fenomén barvy v tom, že v severních oblastech, kde je v zimě sníh trvá dobu 9-10 měsíců, zelený interiér ohřívají, to znamená, jak se prodlužuje léto. Z tohoto důvodu, v domovech Skandinávci zelenina přítomný mnohem častěji než nevíme prospěšné vlastnosti.

Chladné odstíny zelené a příbuzné odstíny modré a modrá - klid a pasivní, a jsou doporučeny pro lidi s emocionální vyčerpání, pokud práci na počítači. Tato barva je relaxační, zmírňuje svalové hypertonicitu, uklidňující vizuální analyzátor.

Doma počítačoví odborníci doporučují dát kaktus nebo malý zelený objekt, který je často přeložený do očí. A pokud chcete přidat green do interiéru obývacího pokoje - to bude velmi prospěšné pro celkové zdraví celé rodiny. Také jsem si všiml, že tato barva uklidňuje a zmírňuje stres, minimalizuje konflikty.

To dlouho bylo pozorováno, že mnoho zelených odstínů snižovat chuť k jídlu, takže by bylo vhodné uspořádat do obývacího pokoje pro ty, kteří mají časté nutkání k jídlu, nebo mají ve zvyku obědy a večeře na televizi v obývacím pokoji. Velmi ušlechtilý vzhled zelená v kombinaci s béžovou, mléko a karamelové odstíny, a to trio je velice vhodné v jídelně velkého domu bez zdí nebo půdních bytů. To by měl být kladen na místě, čalouněného nábytku ušlechtilé odstínech zelené - smaragd nebo malachit. Děláme to méně poptávky než v zahraničí, takže vynikající dovezené vzorky se prodávají s výraznou slevou pro naše prodejny nábytku - žijící v zeleném, foto:

Zelená interiéru není tak důležitý zvolený odstín je přímo úměrná k rovnováze a harmonii s ostatními barvami. Například, to je vždy možné ředit něco neutrální:

 • bílá nebo mléka;
 • stříbřité nebo šedá;
 • béžová barva nebo odstíny dřeva.

Mnoho lidí ví, jak ušlechtilý je vnitřní kulečníkový sál v anglickém stylu, kde barva zelená tkanina v soulad s mahagonovou nebo lehkého dubového dřeva. Ale je možné, aby šlechtu a ve vašem obývacím pokoji nebo kombinovat funkce ze dvou předpokladů.

V zelené ukázalo duety, které dávají optimistický postoj, a že by bylo užitečné pro lidi, kteří mají problémy s častými výkyvy nálad. Například, modré a zelené vytvořit dobré citové zázemí, motivace k výkonu. Červené a zelené - ochota překonávat překážky. Kombinace s žlutá vyvolává touhu udělat dobrý dojem na ostatní.

Poznámka: Není nutné kombinovat obývací pokoj zelená s černou nebo fialovou. To přinese nestabilní lidi k zlosti a úzkosti. Přestože povaha takové kombinace není neobvyklé, a dokonce považován za příjemné na pohled, například v podobě rozkvetlých kosatců.

Přestože zelené zřídka přednost žijící v interiéru, to není náhradou za sílu léčení a vytváří atmosféru optimismu. A je-li v bytě na dlouhou dobu dominuje bledých a neživých odstínech, nepřinášejí emoční zotavení, je to stojí za to vyzkoušet něco nového - veselá obývací pokoj interiér v odstínech zelené.

Ale je tu zelený interiér a na druhé straně - lidé, kteří nemají konkrétní cíl, úkol nebo práci, má „raskholazhivayusche9raquo,, nudí. Proto je situace s nadbytkem zelení Nedoporučuji studenty, aby ženy v domácnosti - v zeleném obývacím pokoji chladném stínu nechcete naladit pracovní náladu, táhne sen. Ale právě takový zelený interiér užitečné workaholics, kteří se snaží předělat veškerou práci v kanceláři a veškeré závady přetáhnout i doma.

Zelený obývací pokoj je lepší si odpočinout a povídat si s příjemným společníkem, kterým byla zamítnuta negativní emoce. V takovém interiéru užitečné dovolenou pro lidi, kteří trpí nespavostí - dal „burzhuaznyy9raquo; nebo Eastern Divan, a situace by měla mít k spánku. Například v interiéru zelené barvy.

Výhodné odstíny zelené v interiéru obývacího pokoje

Green má více než 50 různých barev a každý japonský školák může zaznamenat každý samostatný hieroglyf. Většina z nich jsou pojmenovány podle analogie s rostlinami - mladé jarní trávy, zelené jablko, máta nebo lesním mechu. Ale existuje mnoho ušlechtilých odstínů se jmény podobnými krystaly nebo drahé kameny, jako jsou:

 • barva ledu v Arktidě;
 • jade;
 • malachit;
 • smaragd;
 • tyrkysovou barvu (s velkou příměsí modře).

Vypadá to dobře v interiéru a smíšených barev:

Některé odstíny této barvy dělá lidem určité asociace, ale nemohou nějak charakterizovat požadovaný odstín. Ale oni jsou ochotni vydaly svůj interiér s převahou zvoleném odstínu. Ale může být opačná reakce, například, je někdy nazýván „melancholie zelená“ - kvůli asociaci s jedovatým odstínu barvy v chodbách a ubytoven sovětského období. Negativní vzpomínky vedou k tomu, že jeden člen rodiny nesouhlasí žít zeleně. Ale existuje mnoho příkladů, kdy se konstruktéři si vzali k rozvoji velmi příjemných odstínech zelené a vytvořil dílo.

Neutrální tmavé barvy často zůstávají oblíbené tradiční interiéry různých národů. Norové, například pomocí „barvu jehličí“ a čínský - „Tea Bush“ Národy jihovýchodní Asii, kteří jsou ochotni používat „zelené džungle“, obyvatelé Středomoří preferuje zelenou nebo akvamarín „Celadon“.

Přírodní odstíny často symbolizují něžnost, naději, dlouhověkost, pevnost, zdraví, bohatství. Někdy se pro výzdobu moderních interiérů a jiné účely „zelen9raquo; - dolarové bankovky, údajně symbolizuje prosperitu, přitahuje peníze do domu. Různé odstíny zelené a doporučí stoupenci Feng Shui učení. A jemné odstíny mladých zelených, badyán a jiné rostliny pro výzdobu v obývacím pokoji někdy vybrat intuitivně - nesou jejich klidný a pozitivní.

Psychologové říkají, že malachit tón - volba inteligence, barva smaragdová jako ambiciózní lidé tíhnou k luxus a brilantní modrozelené třpyt (stejně jako v peří ptáků), v kombinaci s černou a stříbrnou barvou, jako je síla jednotlivce. Odstíny zelenkavá vybrat askety, kteří jsou velmi spokojeni se svým životem, obsah se na nezbytné minimum. Odstín „haki9raquo; spojena s vojenskými uniformami, a často to je přednostní dívek s „muzhskim9raquo; charakteru.

Salát odstín často vybírají ženy podvědomě usilovat o úspěch a úspěšné manželství. Tmavé a rozmazané odstíny zelené, v případě, že jsou bohaté na vnitřku, na melancholická schopen zachytit „zelenou“ úzkosti, takže se lépe hodí optimistický a veselý žluto-zelené barvy a světlé čerstvé květiny v obývacím pokoji. V interiéru obývacího pokoje je stejně důležitá volba zájmových barev. Podle tradice, je doporučeno doplnit zelené barvy, jako jsou:

Poznámka: Výběr ten správný odstín pro váš obývací pokoj, je důležité vzít v úvahu doporučení popsaná, ale každý má svůj vlastní oblíbený odstín, nebo asociativní pole. Je-li barva popisována jako výhodný, ale podvědomě vyvolává smutné vzpomínky, například ztratil v rodině smaragdově kruhu, nezahrnují ji do designu místnosti.

Argumentovat o odstíny, nezapomeňte, že stejné barvy mohou být vymyty a koncentruje se a smísí se barva vše závisí na poměru stran, například velká žlutá nebo šedý než zelené.

Tip: Chcete-li použít rozostřeného pozadí lepších odstínech zelené, doplňků a upomínkových předmětů - syté barvy. S textilem v interiéru by měl fungovat selektivně, například do tmavě zelené sametové závěsy nevytvořil pocit tíhy. Zelený koberec na travnaté trávník bude na místě v šlechtických interiérů odstínech smaragd a akvamarín.

Volba závěsy a nábytek na zelené bydlení

Living nemusí být zelený, ale to je často kladen důraz na textil, zelená čalouněný nábytek a množství živých rostlin dělá to tak. Interiér s těmito dodatky činí šedé nebo bílé místnosti živější a útulné. Volba závěsů a nábytku záleží na celkovém stylu. Například fanoušci šetrných k životnímu prostředí interiérů často nahrazují záclony boční scénu bambusovými holemi či mušlí a stěny - velkou květinovým vzorem.

Minimalistické sedačky, čalouněné přírodní zelené odstíny v živých tkáních přinést speciální „zhivoy9raquo; aroma. textilní barvy mohou doplňovat celkovou barvu nebo přidat nějaké nerovnováhy. Například, závěsy mohou duplikovat rozkládací barvu, ale v případě, že greeny jsou již mnoho, je lepší vybrat prádlo v neutrálních odstínech, jako je béžová. A v neutrálním záclony obývací pokoj nasycený zelený odstín správně dimenzovaný bude vypadat bohatý a ušlechtilý.

V moderním interiéru se často spoléhají na duo zelené a bílé, a se správným osvětlením vypadá to prostě úžasné. Je to stojí za to koupit bílou kreativní design nábytek do obýváku vypadal nádherně. Ale s volbou „travyanyh9raquo; koberce je třeba být opatrný, jsou vhodnější pro ložnice nebo dětského pokoje. Ale největší koberec v orientálním stylu s složité vzory v zelené, béžové, modré a bílé barvy v obývacím pokoji bude vypadat velmi ušlechtilý.

Tip: Je-li zelený obývací pokoj, aby si „perebor9raquo,, to znamená, že to není zase ven optimistický a pohodlné, a temné a ponuré, to je výměna záclon a lehkým krytem na gauči může být hodně opravit. Přemýšlivý světelný design oživí celkovou myšlenku a přidává se do obývacího pokoje vítaným luxusního. Ale pouze celostní příslušný návrh přispěje k dosažení co největšího efektu.

Související články

© Building portál StrPort 2011-2016. Články o opravách, stavebnictví a stavebních materiálů.

Kopírování informací ze stránek je možné pouze se souhlasem vydavatele nebo přímým odkazem na zdroj. právní zdůvodnění

Zelené bydlení - fotografie a přezkoumání návrhu

Green, co asociace máte myslet na tuto barvu? První věc, kterou mnoho lidí začít přemýšlet - letos v létě:

Z těchto myšlenek se stane okamžitě teple a klidu. Možná ano, fanoušci zelený obratně využil tuto barvu v interiéru a to nejen v kuchyni nebo v ložnici, ale také v obývacím pokoji.

Zelený obývací pokoj - opravdová letní trávník, který vždy chtít vrátit. Zvláště zima, přichází z práce. Pozitivní vliv zeleně nelze přeceňovat. Nicméně, tam jsou psychologové, kteří argumentují, že některé z jeho tónu v lidském vlivu velmi negativně. Z tohoto důvodu platí zelenou barvu v interiéru obývacího pokoje, aby řádně. To znamená, že s přihlédnutím ke všem nuance a nuance.

Zelená, jak víte - je barva klidu a relaxace. Z hlediska psychologie, díky zelené barvy v interiéru, v takovém pokoji je snazší se vypořádat s negativními emocemi, podrážděnost a jiné negativní. V tomto případě je každý z odstínech zelené v jeho účinků na člověka. Blonde teplejší odstíny zelené podporovat relaxaci a odstranění negativních emocí. Ale nasycené a studené barvy - mobilizovat energii a tlačit k akci. Přidání zelené na jinou barvu, je schopna neutralizovat vlastnosti této barvy.

Předpokládá se, že čím tmavší zelenou barvu osoby preferuje, aby zavřel a zamkl od ostatních.

Green a stylistický směr

Green obývacím pokoji mohou být zdobené ve velmi odlišných stylů, a to tím spíše, že se barva směsi dobře s jinými barvami. Ano, a většina odstíny zelené je jich tolik. Volba konkrétní styl interiéru, vybrat vhodný odstín. Žijící v odstínech zelené s východní interiéru, to vypadá nejlépe, pokud jsou užívány olivový odstín zelené nebo nefritu. námořnická modrá nebo světle odstín dobře hodí k středomořském stylu.

Žije v tropickém stylu, zdobí, použití příslušenství a zelené barvy. A pokud si chcete dát eleganci místnosti, měli byste si vybrat odstín akvamarín. Interiér osvěžující máta barevných textilií nebo příslušenství. Fanoušci pokojové rostliny mohou bezpečně ozdobit své bydlení v ekologickém stylu, v kombinaci s barvou khaki v designu místnosti. Rostliny doladit barevných kusů nábytku ze dřeva nebo bambusu. Stejně jako kamenné podlahy. A pokud si vytvořit bydlení blíže k vesnického typu, jako je Provence, nebo země, v symbióze hnědá se zelenými je prostě skvělý konstrukční řešení.

Žijící v odstínech zelené severském stylu se obvykle jeví jako kombinace bílé a zelené oblasti. Jen zelená kombinují v takové bydlení šedá nebo béžová. Vážný a těžký vypadá bažina odstín zelené v kombinaci s růžovými akcenty v podobě polštáře či závěsy. Ale toto Interiér je trochu těžké pochopit, ale proto, že není moc líbilo.

Klasický zelený obývací pokoj akceptovat ušlechtilý kombinaci zelené se zlatou nebo stříbrnou barvou. Nábytek v obývacím pokoji má zvláštní texturu, která zvýrazňuje eleganci a sofistikovanost. Moderní interiér styly mohou být barvené kus nábytku nebo světle zelenou pistáciovou barvu.

Vyrábíme žijící zelené zdi

Při vytvoření pozadí prostor není nutné malovat stěny zeleně. Tento návrh splňuje zelené bydlení, ale poměrně vzácné. Vzhledem k tomu, pro běžné byty s malými okny, je nevhodné. Koneckonců, takže v místnosti se může stát tmavé a ponuré místo. To je nejlepší, aby se pastel stěn nebo světle béžové. Světlé barvy odrážejí světlo dobře, vytváří dojem prostoru a lehkosti. To může být barevné jedna ze stěn ve světlém či světle zelené barvě, nebo s bylinkovým pasta Mural vzoru. Zvýšit účinek přírodních clearance povrchových materiálů, jako je mramor a korku.

Pokud se rozhodnete malovat stěny v prostorném obývacím pokoji v zelené barvě, výběr nábytku dát přednost v následujících odstínech:

Nevybírejte nábytek tyrkysové nebo zelené. To bude jako živý neprůchodné houští. To není v souladu s koncepcí pořádání rodinných večerů v útulné a příjemné atmosféře.

Jaký by měl být nábytek a textil v zelené místnosti?

Vypadá to elegantní a atraktivní nábytek do zeleně. Zvláště drahým semišem nebo koženým čalouněním. Při neutrálním designu v obývacím pokoji stěna jako nábytek je ideální pro jakýkoli styl, a to jak moderní minimalismus a classic. A nejlepší ze všech, když čalouněný nábytek umístit podél zdi. Takže na pozadí světlým nábytkem bude vypadat luxusně. Skříňový nábytek zelené tóny lepší umístit na podlahu. Z tohoto důvodu, závěsné skříňky je lepší zvolit. Modulové skříně v bílé mohou být umístěny na stěně mírným zeleně. Obecně platí, že hrát na kontrastu barev. A určitě si něco.

Při vytváření zelených oken obývacího pokoje vždy mějte na paměti, rozměry místnosti. V malé místnosti je lepší pověsit záclony a závěsy z průsvitného světle zelené látky přirozenému světlu bylo více. U velkých obývacích pokojích, můžete zastavit na výběr na tmavě zelených saténových nebo sametové závěsy. V ideálním případě, když závěsy kontrastují s stěnami a stojí na jejich původ, například, světle béžová stěny dokonale v kombinaci s bylinnými závěsy. Textilie pro záclony lze ušít potahy na polštáře na pohovce, a navíc můžete položit malý zelený koberec.

To znamená, že dělat v obývacím pokoji zeleně, mějte na paměti následující:

 • Naneste green potřeba dávkovat opatrně, aby nedošlo k získání tmavé a pomalý prostor, s negativním dopadem.
 • Nedávají přednost zelené barvy na úpravu vodorovných a svislých ploch v obývacím pokoji, když zelená je ve formě jednotlivých kusů nábytku a interiérového designu.
 • V malém obývacím pokoji, zvolit pouze osvěžující, světlé odstíny zelené, takže lehký a vzdušný.
 • Přemýšlejte moudře, s jakou barvu se vám líbí nejlépe kombinovat zelené. Pokud jste opravdu blízko k zelené přírody, pak jste si jisti, najít optimální řešení.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

28 + = 31