Zhotovení magnety na lednici

Zhotovení magnety na lednici

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výroba magnety na lednici

Chladnička je často používán nejen pro svůj zamýšlený účel, ale také pro připomenutí důležitých věcech. K tomu, psát na listu, který je třeba udělat v blízké budoucnosti, a připojit ji ke dveřím chladicích zařízení s malým malý magnet.

Pokaždé, když chce jíst, bude oko narazit připomenutí. Mimochodem, výroba magnetů - zajímavý podnikatelský nápad, který, pokud je dobré vyzkoušet, může být úspěšný a ziskový. Co to bude trvat a jak produkci?

Možná, že tento nápad a stal se základem pro výrobu magnetů, které se staly v roce 1971. Za ta léta, produkty tohoto typu prošla několika změnami a postupně se přesunul z montážní linky do malých podniků. V současné době, jako je obchodní idea vypadá velmi atraktivní, neboť jeho realizace nevyžaduje počáteční platbu, drahé vybavení a časově náročné. V minulosti se pro tyto účely pomocí lisu, produkt pro smaltování. V současné době je postačující mít jednoduchý počítač, tiskárnu a trochu představivosti.

Nicméně tvrdila, že tyto změny vedly k tomu, že poptávka po suvenýrů snížil a výrobu magnetů - to není tak slibný jako dříve, to nemůžeš. Stojí za zmínku, že se neustále mění charaktery éry, a poptávka po produktech, které líčí některé symbolické obrazy, rychle roste. V souladu s tím, vyměnit staré výrobky pocházejí noví zaujmout místo důstojně v chladničce.

vysoká ziskovost

Ziskovost podnikatelských nápadů na výrobu magnetu je na sto procent. A je založen na minimální cenu suvenýrů, které budou vytvořené pro produkty. Takže s listu formátu A4 lze provést během osmi magnety. Náklady na tyto produkty se bude pohybovat 50-100 rublů, a náklady na hotový magnet nebude vyšší než 40 rublů.

Podnikání pro výrobu takových produktů není nijak zvlášť obtížné. Podnikatelé nemají kupovat drahé vybavení, stejně jako investovat spoustu peněz na začátku. Dokonce s nejjednodušší počítač, tiskárnu, můžete vytisknout snímek vynikající kvality.

Velkou výhodou tohoto nápadu je nedostatek konkurence v této oblasti, což je několikanásobně zvyšuje šance na úspěch. V současné době je moderní trh není příliš bohatá na upomínkové předměty a v některých městech, a všichni podnikatel má velkou šanci stát se monopolní. Malé výrobní náklady zahrnuje příjmy generující, což je několikanásobně vyšší než všechny počáteční náklady. Je to z toho důvodu, že výroba magnetů lze nazvat podnikání s relativně vysokou ziskovost.

Obecně platí, že počáteční fázi podnikatele bude muset vynaložit asi 50.000 rublů za počáteční náklady. Nicméně vynaložené peníze se vyplatí poměrně rychle. Zpravidla to bude trvat déle než dva měsíce.

magnetický vinyl

V minulosti, výroba magnetů neseno magnetizované kovu. Moderní zařízení umožňuje aplikovat tenkou vrstvu feromagnetických materiálů téměř jakéhokoliv polymerního výrobku. Zvláštností této metody je, že se magnetická indukce se udržuje na poměrně dlouhou dobu. Substrát je obvykle používán vinyl, na druhé straně, které se aplikuje na speciálním povlakem na ní dodatečně připevněna obrazu.

Drastické změny vedly k tomu, že tento postup se stal možné doma. V současné době se pro výrobu vinylových magnetů zmagnetizovaných předloženy kaučuku různých tloušťkách. Na trhu je uvedeno v kotoučích a na arších. Cena za roli v rozmezí od 4,3 tisíc rublů.

Magnetický vinyl / Photo www.livemaster.ru

Podle odborníků, vinyl - ideální materiál pro výrobu magnetických kalendáře, upomínkové předměty, notebooky, letáků a dalších produktů.

Chcete-li uspořádat svou firmu na výrobu suvenýrů produkty tohoto typu, k získání specializované zařízení pro výrobu magnetů není nutná. Vše, co potřebujete - počítač a jakékoliv úpravy. Také je potřeba inkoustovou tiskárnu, vyrubschik, balíček laminátor. Celý proces výroby magnetických výrobků může být rozdělena do šesti krocích ne:

 1. Tisk obrazu na transparentní akrylové s vrstvou tavného lepidla, před úpravou editor a provádí zrcadlení.
 2. Obor transparentní plastový substrát potažen vzorem, po kterém má být plastová obrácené.
 3. Výsledný materiál se nechá projít laminátoru.
 4. Obor substrát, který chrání lepicí vrstvu na listu.
 5. Listu s uloženým vzorem se nalepí na vinylu.
 6. Výsledný produkt by měl snížit.

Obecně platí, že samo o sobě výrobní technologie není nic komplikované, nevyžaduje mnoho času. Jediný aspekt, který se bere v úvahu, - potřeba průhledného plastu namísto skla. Je možno vyrobit magnety s naprosto jakýkoliv obrázek a různých tvarů. Tloušťka těchto článků může být menší než jeden a půl milimetru, ale nemá vliv na konečnou pevnost výrobku.

Funkce akrylátové magnety

Postupně Chladničky mnoho lidí se stále častěji objevují akrylátové magnety. Tyto výrobky vypadají pěkně a originální, a to z nich dělá velmi populární. Tyto výrobky se skládají ze dvou částí:

 • bydlení, to a obrobek, ve kterém je materiál, použitý jako akryl - průhledná plastová;
 • tisk pasty.

Výroba těchto výrobků je jednoduché - výsledný obraz je vložen do akrylového trupu, která je pak zajištěna. V současné době existuje mnoho takových polotovary, s jejich pomocí, výroba magnetů dochází poměrně rychle.

Produkce sunset magnety

Podstatný rozdíl mezi tímto typem magnet - železné základny. Podnikatelský záměr Production slunce magnety obsahuje následující položky:

 1. Nákup specializovaného vybavení. Stroj pro výrobu magnetů je malý tisk, který umožňuje zavaltsovyvat hrana železných výrobků.
 2. Přítomnost tiskových prvků. Tyto náklady zahrnují produkty, jako jsou obraz, báze, magnetický vinyl, vnitřním pláštěm.

Bohužel, výroba západu slunce magnetů má některé nevýhody. Ty by měly obsahovat relativně vysoké náklady, stejně jako omezený počet druhů, formy výroby.

Významnou výhodou tohoto řešení je, že tímto způsobem lze vyrábět velkých dávek produktu v krátkém čase, jakož i snadnost organizování podnikatelské podnik. Stojí za zmínku, že stroj na výrobu magnetů tohoto typu může také produkovat celou řadu ikon.

Výroba a prodej magnetických výrobků v domácnosti může přinést dobré zisky. Kromě toho organizace této činnosti nepotřebuje velké počáteční náklady, a pokud je dobré vyzkoušet a pečlivě přemýšlet o tom všem si můžete zajít na poměrně slušné příjmy.

Ale výroba magnetů jako obchodní diktuje určité podmínky. A důležitá otázka vzniká v první řadě - prodej výrobků. Aby však bylo možné najít zákazníky, kteří budou moci koupit dávku magnetů, rychlé. Hlavním cílem je předvídat té či oné firemní akci.

Zpravidla velmi populární magnety na různých výstavách, jako nesou určitou představu, logo. Nicméně, i když zpočátku nemohl najít zákazníka na velkoobchodním zásilku zboží, mohou být zabývající se výrobou jednotlivých kusů.

Buďte první, kdo napíše komentář!

Tato stránka byla vytvořena s cílem pomoci malým podnikům v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, Kazachstánu, Uzbekistánu, Ázerbájdžánu, Gruzii, Arménii, Tádžikistánu a Kyrgyzstánu.

Business for magnety na lednici

Ve většině domácností, přední dvířka chladničky magnetů může být viděn. Ačkoli takové dekorace, někteří podaří připojit k jakékoliv techniky. Magnety na chladničku jsou krásné dekorace element. Po jejich hromadného výskytu některé začal sbírat tyto položky. V obchodech a stáncích najdete obrovskou škálu těchto dekorací, ale pokud se budete snažit, mohou dělat vlastníma rukama.

K jejich vytvoření, nepotřebují speciální dovednosti, hlavní věc, že ​​vše, co potřebujete na dosah ruky. Jen je třeba vědět, jaké bude zdobení lednici nebo jiné spotřebiče. Magnety na lednici úžasné rozmanitost tvarů a velikostí, takže to, co je z nich si vybrat?

V současné době magnet výrobci nabízejí širokou škálu magnetů různých velikostí a tvarů. Mezi obrovský výběr z velkého množství, zde jsou jen některé ze zástupců. Ty lze nalézt v každé domácnosti.

 1. Ploché vinylové magnety. Jedná se o cenově nejdostupnější a populární. Tento druh výrobků je velmi jednoduché.
 2. Kombinace magnetu a kalendář. Šikovný trik pro hostesky, mohou být použity jako „napominalok“. Jsou vhodné nejen pro domácnosti, ale i pro kanceláře. Jsou vhodné psát seznam aktivit pro daný den.
 3. Kalendář magnet.
 4. Foto rámeček. V tomto případě bude chladnička předvést rodinu nebo jinou fotografii.
 5. Bulk magnety. Těšili úspěch v předvečer Nového roku, kdy všude vidíte symbol příští rok v podobě čísel.
 6. Fotomagnity chladničky jsou také populární. Pokud je to žádoucí, mohou jednoduše vytvořit své vlastní rukou.

Magnety z vinylu s rukama

Žijeme ve věku inovací, jsou v pokročilém stadiu. Už pryč jsou doby, kdy se tvorba magnetů vyžadují velké výdaje. Nová technika umožňuje provádět jakoukoli formu rychle v krátké době a bez jakýchkoli nákladů.

V současné době pro tento účel použít materiál, který je připraven, že se na vinylové bázi tenkou vrstvou magnetického materiálu. To si zachovává své vlastnosti po dlouhou dobu, takže tyto magnety na lednici potěší vaše oči po celá léta. Výhodou použití vinyl pro výrobu magnetů je jeho dostupnost. Získávají silách, a to nejen v listech, ale v rolích takový materiál. Poté, které můžete vytvořit.

Výroba z původních vinylových magnety nevyžaduje nákup drahého vybavení, aby tento obchod se nyní stává populární. Vše, co je potřebné pro zahájení výroby - je:

 • počítač;
 • inkoustová tiskárna;
 • vyrubschik;
 • parkety laminát.

Vytvořte magnety nebere moc času, ale vyžaduje akce v určitém pořadí. V průběhu doby, produkce může být uveden do chodu.

Etapy vytváření dekorací na magnetu

Výroba malé magnety vinylu se skládá z následujících procesů:

Výroba zabere trochu času, takže v krátkém období, můžete získat celou řadu těchto výrobků.

Jak vypočítat příjmy a výdaje?

Žádnou činnost vyžaduje předběžné kalkulace výrobních nákladů, aby bylo možné posoudit, jak rychle se tato činnost bude ziskový. Níže uvedená tabulka vám řekne, jak to bude vypadat.

To, že takové jednoduché výpočty opět dokazují, že výroba neobvyklých magnety na lednici velmi reálný způsob, jak vydělat peníze, a v relativně krátkém čase. Výroba nevyžaduje velký prostor a drahé vybavení.

Výroba jednoduchých magnety s rukama

Pokud existuje nějaký volný čas a touha vytvořit něco s rukou, pak si můžete připravit vše, co potřebujete, aby stylový dárek pro sebe nebo své přátele, například magnet. Aby bylo možné vyrobit fotomagnity nenáročný vinyl nebo služeb magnet sám. Pokud nechcete utrácet peníze pro tyto účely můžete použít ten, který není případ u vás doma, a můžete si koupit v obchodech pro vyšívání.

On-line obchody také nabízejí široký výběr produktů. Většina z nich jsou běžící magnetický pásek, je lepší si koupit velkou roli a mohou být otevřeny domácí produkce. V krátké době tvorba magnety na lednici, můžete získat originální dekorace. Místo toho, páska může koupit magnetické fotografický papír, a tiskárna tisknout libovolný obrázek, výstup je připraven fotomagnity vyrobený vlastníma rukama.

V posledním kroku výroby je můžete ozdobit. To může být použit k těmto účelům:

 • dekorační kusy skla;
 • pro ty, kteří vědí, jak na háčkování nebo šít dobře, výroba měkkých magnetů nebude obtížné;
 • Pro milovníky umění s přírodního materiálu na povrchu malých magnetů lze učinit reálný obraz ze semen nebo květů;
 • Magnety na chladničku mohou být karty, disky a další decoupage;
 • výrobě světlé magnety s rukama ze soli těsta.

Uložení článku 2 kliknutí:

To lze shrnout, že výroba takovýchto ozdob mohou být organizovány jako doma, pokud máte chuť a tvůrčí jiskru. Pokud trochu pokus, budete nejen fotomagnity ale krásné malé dekorace pro domácí spotřebiče nebo suvenýr pro kamaráda. Magnety na chladničku se stala nejen oblíbené položky výzdoby, ale také začátek organizaci podniku. Tato zdánlivě jednoduchá věc bude speciální vrcholem v interiéru kuchyně.

Každý obchodník bude užitečná:

Odpověď na vaši otázku lze nalézt zde

Jeden komentář k „Byznys pro magnety na lednici“

Já a moji přátelé identifikována celá řada magnetů na ledničky a tak snadno zavěsit a připomenutí pro ně. Myslím, že obchodní -ideya vynikající. Můžete uspořádat malé domácí studio, přilákat domácí a tiše se naučit tuto firmu. A klientela je vždy k dispozici. Po všech těch problémech s dárky nikdy vzniknout. Vynikající krok za krokem popis. Děkuju.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Pro přidání komentáře se přihlašte.

Businessportal Megaidei: Loni jsme začali až katalogu franšíz. Na stránkách se dynamicky rozvíjí a v okamžiku, kdy zásah publika více než 250 000 lidí. měsíčně.

Myšlenka podnikání - výroba magnetů doma

V předchozích článcích jsme začali zvažovat skutečné případové studie pro vytvoření domácí mini-semináře, jednu takovou možnost vykreslení produkci magnety ledničky.

V první části věnované výrobu magnetů danou výrobu magnetů v horní chladicí Magnetický vinyl (který je magnetický vinyl může být zde) s použitím obrazu (tj banální fotografie tisk magnetický papír) nebo lepení vložku a konvenční obraz vrstvené vinyl-založen. O této výrobní technologie fotomagnitov zde.

Stojí za zmínku, že nákup suvenýrů na trhu nebo v obchodě, jste se potýkají nejen s „plochý“ fotomagnitami, ale i objemných postav, které nejsou méně populární a možná i více. To plíží se jedná, a jak se tyto magnety na lednici dělat?

A tak dnes můžeme hovořit o nápady pro domácí podnikání v podobě výroby upomínkových magnetů. Ve své podstatě, toto podnikání je jednoznačně souvisí s původním podnikatelských nápadů, i kdyby jen proto, že úspěch této akce závisí do značné míry na schopnosti majitele vykonávat kreativní a vždy v „trhu.“

Nyní uvažujeme v pořádku, proč výroba suvenýrů s magnety je nejlepší podnikatelské nápady v chápání domácího mini-shopu.

- první, suvenýry magnety jsou velmi populární a jsou dobře známé, a co je nejdůležitější oblíbené „hračky“ pro děti i dospělé. Kromě toho tyto suvenýry mají jednu velkou a velice důležitou výhodu - cena, tržní hodnota suvenýr na magnetu je malá a jako důsledek „Park“ magnety v každém domě pravidelně aktualizovány.

Před několika lety, kdy jen myslel na výrobu upomínkových magnetů, jsme provedli experiment na výpočet „životnosti“ sada magnetů na standardní domácí chladničce. Jako základ vzal mou ledničkou (s výhradou dvou dětí) - chladničce-1 ledničky dvou lidí (jedno dítě - lednice-2, druhé dítě tam - lednice-3). Doba trvání studie činila půl roku. Výsledky byly následující:

Na začátku lednici magnety experimentu počítá 15 kusů těchto dvou fotomagnita a 13 upomínkové magnety.

Na konci zkušebního období na chladničky číslované magnetů 8 z nich - 3 fotomagnita, akrylové malé magnety 2 a 3 suvenýr.

Současně původního složení má pouze jeden fotomagnit s průměrnou „věku“ magnetem na lednici nepřekročila 2 měsíce.

Celkem se v průběhu šesti měsíců, moje rodina koupila 30 magnetů ve všech tvarů a velikostí, přičemž nebyla pozorována žádná priorita, to vše závisí na tom, kde koupit a jaký rozsah v obchodě je.

Na začátku období 8 kusů, všechny upomínkové magnety;

Na konci tohoto období, v chladničce napočítali 30 kusů, a 5 a 25 fotomagnitov suvenýr.

V průběhu sledovaného období byly zakoupeny 32 kusů (nekupují akrylátové magnety), průměrný „věk života“ je v tomto případě překročit šest měsíců.

Na začátku období 5 a pouze jeden fotomagnitov suvenýr;

Na konci tohoto období, 8 a dvě fotomagnitov suvenýr;

Za půl roku byl zakoupen - 20 kusů, a tyto pouze 3 fotomagnita a 17 upomínkových magnetů, zatímco fotomagnity ne vyhodit, ale suvenýr podařilo „vydržet“ v lednici jen po dobu jednoho měsíce.

Výstup na půl roku třech různých ve složení rodiny, koupil 82 malý magnet, většina z nich za měsíc nebo dva nebo laděn ve skříni, nebo dokonce vyhodit. V důsledku toho se poptávka po takové levné a zároveň originální výzdobou a velký zároveň v tuto chvíli konstantou. Ostatní vodiče mohou udělat sami.

- druhý, ve skutečnosti mluví o přímé pokračování první, „park“ magnety se rychle mění v důsledku výroby malých množstvích je nákladově nejefektivnější. Je třeba vzít v úvahu hospodářskou soutěž, a z tohoto hlediska přítomnosti původních modelů, a neustále se měnící sortiment zástavní úspěchu podniku.

- Za třetí, snadnost strojírenské technologie v lednici magnety. Ve skutečnosti, většina suvenýrů, ve skutečnosti chtěli fotomagnitov nevyžadují specializované výrobní linky a velkoobchodní spousta je docela možné vyrobit doma, což v podstatě z nich dělá úžasné destinace pro domácí podnikání. Na výrobu magnetů a jejich technologie i nadále mluvit, nezapomeňte se přihlásit do blogu o podnikatelských nápadů.

Myslím, že na otázku, proč je výroba magnetů klasifikován jako domácí podnikatelské nápady odpověděl jsem, ale na 100% odpovídá definici nejlepších podnikatelských nápadů, ve skutečnosti stejně jako původní podnikatelský záměr.

Nyní, několik slov o výrobním procesu upomínkových magnetů podrobněji Pogorov o to v následujícím článku, suvenýr magnet je malá postava, z hlíny, plastu, sádry přilepen na zadní stranu magnetu nebo magnetické vinyl (vztaženo na hmotnost suvenýr) , Hlavním úkolem při výrobě magnety na lednici, je výrobní figurky. Ve skutečnosti veškeré kouzlo této obchodních domů a vystřihnout, že tyto postavy „obsazení“ v domácnosti, a ve skutečnosti nevyžadují mnoho dovedností. Budeme-li přistupovat k problému vážně a hledat informace, jako jsou magnety dělat stejnou Čínu, mohu vás ujistit, úroveň technologického procesu samo o sobě, jakož i další nuance jsou srovnatelné s domova. Pokud aby byly doma lepší a s největší pravděpodobností při běžných surovin (kvalita čínských magnetů vyvolává vážné pochybnosti, pokud jde o který používá jako surovina na které se vztahuje „velké tajemství“).

Nyní pár slov o výrobu technologií magnetu v domácnosti:

- vyrobit sami, nebo najít vhodnou výhled do budoucnosti magnetem na lednici, existuje několik možností, od prosté kopii se zavedením dodatečných prvků nebo banální, aby při výrobě vzorku na umělce. Zkrátka a dobře, proces „najít“ layout je podobná jako u jiných forem obchodních domů jsou zde popsány.

- na tvar rozložení výrobky, a výrobní tvoří jednoduchý, ale většina strana dárkové magnetu je jen jedna.

- vyplnění vybraného materiálu do formy, chladném a připraven získat suvenýr, avšak bez barvy;

Ve skutečnosti, to vše může být provedeno v malém pokoji doma - což je důvod, proč je výroba magnetů se vztahují k myšlence na domácí podnikání.

V příštím článku se blíže podíváme na technologii výroby a vzít v úvahu základní nuance při výrobě magnetů pro chladničky, nezapomeňte se přihlásit do blogu, bude pokračovat.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

97 − = 88