živý obraz

živý obraz

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

normalizovaný obal;normalizovaný obal;

-Tagy

 • malířské umění (12620)
 • cestovat po celém světě (3897)
 • Rusko (807)
 • Vektor (1128)
 • Zámky (737)
 • zvířata (627)
 • žánr (316)
 • chrámy a kostely (296)
 • Ruští malíři (220)
 • Bižuterie (216)
 • současní umělci (206)
 • Dějiny Ruska (196)
 • Západní umělci (178)
 • starožitnosti (155)
 • figurky (148)
 • Nádobí (132)
 • surrealismu (111)
 • SIFCO (102)
 • Náboženství (75)
 • Ruští malíři krajinářů (54)
 • fun (27)
 • Video (11)
 • Italských malířů (5)
 • kreotiv (2)
 • Moskevský Kreml (1)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Výhodné čelenka cennosti a britský monarcha královna Elizabeth II existuje více než 1200 litrů.

Windsor hrad - sídlo britských monarchů. Část erbu Spojeného království 11. 3. Alice.

Illustrator xnhan00 (Nguyen Thanh Nhan). Část 1.

Illustrator xnhan00 (Nguyen Thanh Nhan). Část 2.

Titian. Portrét Tiziano Vechellio (Ital Tiziano Vecellio, 1488/1490, Pieve di Cadore -. 27 av.

-Odebírat e-mailem

Krásné obrazy od současných umělců

Výběr obrazů slavného současného umělce.

Nejoblíbenější malby na světě

Nejoblíbenější malby na světě

Kolik budete potřebovat, aby se stal umělcem? Možná talent? Nebo schopnost učit se něco nového? Nebo násilné fantazie? Samozřejmě, že všechny nezbytné faktory, ale to, co je poplatek? Inspirací. Když umělec doslova položí svou duši do obrazu, stane se z ní život. Kouzlo barev dělá divy, a pohled je nemožné přeložit, že by bylo žádoucí zkoumat každý detail ...

V tomto článku se podíváme na 25 skutečně brilantní a slavných obrazů.

«Persistence of Memory“ Salvador Dali

Tento malý obraz a přinesla popularitu Dali, když mu bylo 28 let. To není jen název obrazu, protože má název „Měkké hodinky“, „Persistence paměti“, „paměť tvrdosti“.

Myšlenka malby přišel umělce v době, kdy si myslel, že o tavené sýry. Psát o smyslu a významu malby Dali nezanechal, takže vědci interpretovat po svém, se sklonem k Einsteinovy ​​teorie relativity.

Obraz byl jen tři barvy - červená, modrá a zelená. Mají symbolizovat nebe, zemi a lidi. Kromě „tance“ Matisse napsal další obrázek „Music“. Oni si objednal ruský sběratel.

Nemá žádné zbytečné podrobnosti, pouze přírodní zázemí a samotné osoby, které byly zmrazeny v tanci. To je to, co umělec chce - opravit úspěšné okamžik, kdy jsou lidé s přírodou a naplněn extází.

„Polibek“ - nejslavnější obraz Klimt. Napsal to ve své „zlaté“ období kreativity. Použil nejvíce originální plátkového zlata. Existují dvě verze životopisu obrazu. Podle první verze, malba líčí sám Gustav se svojí milovanou Emilie Louise Flöge jehož jméno řekl, poslední ve svém životě. Podle druhé verze stejné, teď jsem si objednal graf, který Klimt namaloval své milované.

Když byl dotázán, proč je graf na obrázku není polibek Klimt uvedl, že je umělec a vidí. Ve skutečnosti, Klimt se zamiloval do dívky grafu a to byl nějaký druh pomsty.

Plátěný našel jen 13 let po autorově smrti, a to okamžitě stala nejdražší jeho práce. Během svého života se snažil prodat starostovi města, ale vše marně.

Obraz vyjadřuje původní smysl a hluboké myšlenky. Uklidnit, relaxovat - to je to, co pocit je „Spící cikánka“.

Obrázek nejambicióznější všech jeho dochovaných děl. Příběh nemusí vysvětlovat obraz, vše je již z názvu zřejmé. Poslední soud, apokalypsa. Boží soud a spravedlivého i bezbožného. Obraz je rozdělen do tří etap. V první scéně ráje, zelené zahrady a blaženosti.

Ve střední části rozsudku samotného, ​​kde Bůh začne soudit lidi za své činy. Na pravé straně zobrazuje peklo, jak je znázorněno. Scary Monsters, žhavé peklo a strašné utrpení hříšníků.

"Metamorphosis of Narcissus", Salvador Dali

U základny byla pořízena spoustu předmětů, ale nejvýznamnějším místem je příběh Narcise - člověk, který je tak obdivován pro svou krásu, že zemřel z toho, co nebyl schopen uspokojit své touhy.

V popředí obrázku Narcissus sedí zamyšleně na vodě a nemůže odtrhnout od jeho vlastní odraz. Blízko líčí kámen ruku, ve kterém vajíčko, to je symbol znovuzrození a nového života.

„Masakr neviňátek“ Peter Paul Rubens

Za základě obrázku byly převzaty z biblickém příběhu, když král Herodes nařídil zabití všech novorozených chlapců. Obraz zachycuje zahradu v Herodově paláci. Ozbrojení vojáci nutí odňato kojenců pláč matky a zabít. Země je poseta mrtvolami.

Jackson používá unikátní metodu nanášení barvy na obrázku. Nabídl plátna na zem a šel kolem ní. Ale místo toho používat údery, vzal kartáče, injekční stříkačky, a postříkal na plátně. Později byla tato metoda nazývá „akční malba.“

Pollock nepoužíval skici, vždycky se spoléhal jen na své emoce.

"Ples v Moulin de la Galette" Auguste Renoir

Renoir je jediný umělec, který nikdy napsal smutný obraz. Děj tohoto Renoira nachází v blízkosti domu, restaurace „Le Moulin de la Galette.“ Živá a veselá atmosféra míst inspirovala umělce k vytvoření tohoto obrázku. Pro psaní prací kladl za přáteli a blízkými umělcovy model.

"The Last Supper" Leonardo da Vinci

Tento obraz zachycuje poslední jídlo Krista s jeho učedníky. Předpokládá se, že namaloval na okamžik, kdy Kristus říká, že jeden z učedníků se ho zradí.

Při pohledu sedící da Vinci strávil hodně času. Nejtěžší byl obraz Krista a Jidáše. Sbor Leonardo všimli mladého zpěváka a vytáhl z ní obraz Krista. O tři roky později se umělec viděl v příkopu opilý sestoupil a uvědomil si - to je ten, který hledal a přinesl ji do studia.

Když mu nakreslil obraz z opilce, přiznal se k němu - před třemi lety, umělec nakreslil s ním obraz Krista. Tak se stalo, že Ježíš a Judas obrazy byli obviněni z téže osobě, ale v různých životních obdobích.

V roce 1912 byl umělec diagnostikován s dvojitým katarakta, protože toto, on podrobil se operaci. Zbaven čočky v levém oku, umělec byl schopen vidět ultrafialové záření jako modré nebo fialové barvy, protože toto, jeho obraz získali nové a světlé barvy. Kreslení tento obraz, Monet viděl lily modrá, zatímco obyčejní lidé viděli jen obyčejné bílé lilie.

Munch trpěl maniodepresivní nemoc, často měl noční můry a deprese. Mnoho kritiků věří, že obraz Munch líčen sám - od paniky a křičí šílený hrůzou.

umělec sám popsal smysl malby jako „výkřik přírody.“ Řekl, že byl s kamarády při západu slunce a obloha se obrátil krvavě červené. Třesoucí se strachem, údajně slyšel stejný „výkřik přírody.“

Pro obraz umělcovy matky položená. Původně chtěl matku představuje postavení, ale i pro staré ženy, to se ukázalo být obtížné.

Whistler zavolal svému obrazu „ujednání v šedé a černé barvě. Umělcova matka. " Ale postupem času, skutečné jméno bylo zapomenuto a lidé začali říkat „whistlerova matka.“

Původně to byl rozkaz od člena parlamentu. kdo chtěl umělec namaloval dceru Maggie. Ale v procesu vzdala malbu a James požádal matku, aby umělcova model dokončit obraz.

"Portrait of Dora Maar", Pablo Picasso

Dora přišel Picasso jako „ženu v slzách.“ Poukázal na to, že nikdy nemohl psát jí s úsměvem. Hluboké, smutné oči a smutek na tváři - to jsou charakteristické rysy portréty Maar. A ujistěte se, že krvavě rudé nehty - to je zvláště obdivovaný umělec. Picasso často maloval portréty Dora Maar a všechny z nich jsou hodni obdivu.

Obraz líčí noční krajinu, která umělec vyjádřil silné, jasné barvy a atmosféru nočního klidu. Nejjasnějším objektem je, samozřejmě, hvězdy a měsíc, jsou vypracovány nejvýraznější.

Na zemi, rostou vysoké cypřiše, jako kdyby si přeje vstoupit do fascinující tanec hvězd.

Význam malování je interpretován různými způsoby. Někteří vidí odkaz na Starém zákoně, zatímco jiní jen se kloní k názoru, že obraz je výsledkem dlouhodobého onemocnění umělce. To bylo v průběhu léčby, a napsal „hvězdné noci.“

Obraz byl důvod pro jeden z největších skandálů v historii. Koneckonců, jeden s nahé dívky ležící na bílé listy.

Pobouřený lidi plivat na umělce, a někteří se dokonce pokusil zkazit obraz.

Mans chtěl nakreslit „moderní“ Venuše, ukazují, že tato žena není horší než ženy z minulosti.

Umělec je hluboce znepokojen událostmi spojenými s Napoleonova útoku. V květnu 1808 v Madridu povstání skončila tragicky, a to je tak dotkla duše umělce, který 6 let později, vylil své pocity na plátně.

Válka, smrt, ztráta - to vše tak realisticky líčený v obraze, který se raduje myslích mnoha doposud.

„Dívka s perlou,“ Jan Vermeer

Na obrázku je jiný název pro „Dívka s turbanem.“ Obecně platí, že obraz je málo známá. Podle jedné verze Yan maloval jeho vlastní dceru Marii. Na obrázku dívka, jako by se obrátil na někoho a oko diváka se zaměřuje na perlou v dívčině uchu. Třpytky náušnice záblesky před očima a rty.

Podle filmu to bylo psáno nový, následně stáhla titulní film.

Tato skupina portrét společnost kapitána Franse Banning Kok a poručík Willem van Roytenbyurga. Portrét byl pověřen ostrostřelců.

Pro všechny obtíže obsah, obraz je plná ducha průvodu a vážnost. Podobně jako mušketýři představují umělce, zapomínají bitvě.

Později obraz byl snížen na všech stranách, aby odpovídala v nové hale. Někteří střelci zmizel z obrazu trvale.

Na obrázku umělec maloval portréty krále Filipa čtvrtém a jeho žena, které lze vidět v zrcadle. Ve středu kompozice líčí své pětileté dceři, obklopen svým doprovodem.

Mnozí věří, že Velasquez chtěl vylíčit sebe v okamžiku stvoření - „lakování a malování“

„Krajina s Pádu Icarus“ Pieter Brueghel

Je to jediná přežívající dílem výtvarníka na téma mýtů.

Hlavním hrdinou snímku je téměř není vidět. Spadl do řeky, vodní plochy o nohy trčí. Na hladině řeky vleček roztroušených Icarus který letěl z pádu. A lidé mají plné ruce práce s jejich pracemi, nikdo se stará o padlý mládí.

Mohlo by se zdát, že obraz je tragické, protože to líčí smrt mladého chlapce, ale ten obraz maloval s uklidňujícími, jemnými barvami a zdá se, že říkat - „nic se nestalo“

To „School of Athens“ Raphael měl málo zkušeností s freskami, ale překvapivě se tento nástěnný obdrží vynikající génius.

Tento obraz znázorňuje akademie, kterou založil Plato v Aténách. schůzky akademie se konala pod širým nebem, ale umělec se rozhodl, že o více brilantní nápady přicházejí v krásně vyrobené staré budovy, a proto se líčí studenty není o ochraně přírody pozadí. Na malby líčil Rafaela i sebe.

Jedná se o čtvrtý z devíti fresky na stropě Sixtinské kaple na téma stvoření. Michelangelo nepovažoval sám velký umělec, on umístil sebe jako sochař. To je důvod, proč se tělo Adama na snímku je přímo úměrná, má výrazné rysy.

V roce 1990 zjistil, že k Božímu obrazu je šifrována anatomicky přesnou strukturu lidského mozku. Možná, že Michelangelo byl obeznámen s lidskou anatomii.

Mona Lisa a dodnes zůstává jedním z nejzáhadnějších maleb v uměleckém světě. Kritici stále dohadují, kdo je skutečně zobrazen na něm. Mnohé z nich jsou kloní k názoru, že Mona Lisa je ženou Francesca Gioconda, který požádal umělec namalovat portrét.

Hlavní obraz puzzle spočívá v úsměv ženy. Četné varianty - od těhotné ženy a úsměv dává plodu hnutí, končit s tím, že ve skutečnosti se jedná o autoportrét umělce v ženské podobě. No, můžeme jen hádat a obdivovat neuvěřitelnou krásu obrazů.

„Zrození Venuše“ od Sandra Botticelliho

Obraz líčí zrození mýtu bohyně Venuše. Bohyně se zrodila z mořské pěny v časných ranních hodinách. Bůh pomáhá Zephyr vítr bohyně plavat ke břehu ve svém plášti, kde se setkává bohyni Ora. Obraz představuje zrod lásky, je smysl pro krásu, protože na světě není nic krásnějšího než láska.

Snažili jsme se, aby se vešly v tomto článku jsou jen některé z nejoblíbenějších obrazů na světě. Ale existuje také mnoho dalších zajímavých uměleckých děl. Jaký druh obrázku myslíte, že populární?

živý obraz

Stylový interiér malba (+ 30 photos)

Jak si vybrat umělecké dílo, nejvíce interiérů? To je to, co náš dnešní článek.

Při nákupu obrazů by mělo být uvedeno, že tvar, velikost a ve skutečnosti, obraz je sám o sobě významný vliv na vizuální vnímání prostoru, takže pojďme objasnit některé nuance:

1. Podlouhlý prostor může být snížena a rozšířena zdobení koncovou stěnu do čtvercového vzoru nebo vodorovně podlouhlý rám.

2. Zajistit pár plakátů, zavěšení na zeď pod sebou, nebo vertikálně malování a nízké stropy nutně stát vyšší.

3. řada horizontálních obrazů zvětšit prostor a tlačit úzké stěny.

4. Na pozemku musí být umístěn ve výšce očí (cca - 150 cm od podlahy), a pokoje, kde ubytování sedacích souprav a dalších posezením, obrazy Center by měl klást o něco nižší - ve vzdálenosti 40-60 cm od horní části opěradla bodu měkké nábytek.

5. Pokud jste vlastníkem autorských práv luxusní uměleckých děl, vnitřek potřebě vytvořit „obraz“ a ne naopak. Světlé černobílé stěny, tlumené odstíny nábytku, minimem dekorací - kreslit místnost potřebné, aby zbytečné detaily nejsou nepozorný ze sledování obrazu příběh.

6. Nepokládejte obrázky blízkosti objemné kusy nábytku - se „ztratil“. Nejvhodnější místa: stěně nad pohovkou, nad krbem nad malým komoda či baru.

7. Nezapomeňte se týkají velikosti a tvaru obrazu s umístěním oken a dveří v místnosti. Nejlepší volbou je v tomto případě je symetrie: změřit prostor a rozdělit výsledek o dvě - to by bylo dobré místo pro střed kompozice.

Stylové, moderní malby interiérů

Abstraktní umění a kubismus, digitální podobizny a self-vytvořil počítačové koláže - obrázky jsou moderní dekorace jakéhokoliv stylového interiéru, však dávejte pozor na to, že Mona Lisa je nepravděpodobné, aby se vešly harmonicky do etno-salonku a plakát s oblíbeným obrázkem psa prostě zdobí stěny ve stylu baroko.

Na obrázku - téměř ideální místo stylovým obrázkem velké velikosti pro interiér ve stylu konstruktivismu. Docela nudné nábytek a monotónní barva stěn se zdálo explodovat z abstraktní pozemku, provedené v jasných barvách. Kromě toho, opakující se obvod změkčit přísné geometrie čalouněného nábytku a podlahových standardních žárovek.

Stylový, modulární interiér malba

Modulární obrazy - několik (většinou 2-4) obrazy, sjednocený jediným děj nebo rozdělit jeden obraz na několik částí. Nejběžnější je symetrické uspořádání modulů nebo seskupování malých dávkách v blízkosti centrální.

Podívejte se, jak stylizovaný obraz ledvin vrba směsi v accentual šedou stěnu obývacího pokoje, zdobené ve stylu pseudo-podkroví. větve separační modul stále dynamičtější a navíc věnovat pozornost tomu, jak správná poloha obrazu - vzdálenost mezi opěradlo pohovky není větší než 30 cm, která vám umožní zavřít prázdný prostor a nechat pozemek v úrovni očí, sedí v přední části hosty.

Stylový obrázek interiér ložnice

V případě, že pokoje lze umístit prakticky libovolný obrázek v kuchyni - krásný zátiší nebo miniaturní, volba ložnice je složitá: světlé plakáty před vašima očima budou rušit spánek, snímky s jemnými detaily, aby přepočítat „mraky před spaním,“ a velké kusy budou nepříjemně ovlivní psychika.

Pastely, klidný pozemek, průměrná velikost - dokonalý obraz pro ložnice dekorace.

Dítě u moře - co by mohlo být lepší, na blankytně modré stěny Monotónní dvoulůžkovou ložnici? Barva písku na plakátu je v kombinaci s dřevěnými noční stolky, voda dodává pohyb neosobní stěny a herbář sušených rákosí ve velké podlahové vázy obrazy spojuje příběh a vnitřní prostor.

Stylové černo-bílé obrazy na vnitřkem

Moderní umění - to není jen tažené nebo fotografické obrazy, ale také instalace, z neobvyklých materiálů.

Neobvyklý obrázek, ne? Toto zrcadlo plastové Instalace se provádí na černé podložce, je to nejlepší fit v místnosti s šedými stěnami a koženými sedačkami v etnickém stylu. Jedná se o případ, kdy je ozdobený podstavec stojací lampy, sedací soupravy a černé odstíny odrážejí krychlových obrazové prvky, jejichž cílem je vytváření obrazu pronajímatele - pro jistotu, muž středního věku, velmi milující sebe a kýče).

Stylové malby pro interiér s vlastníma rukama

Zde let fantazie je opravdu bezbřehá, jak moderní technologie může vytvořit obraz prakticky jakéhokoliv materiálu.

Jednou jsme si povídali o vyšívané obrazy, ale to je trochu mimo dostupných možností: korálky a papír, barva a peří, kůže nebo plstěné vlny - každý detail může být součástí vašeho osobního, autor obrazu.

„Proč kupovat malý obrázek, pokud si můžete okořenit zeď?“ - myslel, že majitel nemovitosti a nakreslil stylizovaný obraz oka. Trendy, velmi moderní a dokonale podtrhuje celkový design místnosti.

Samozřejmě, že pro takový vzor vyžaduje speciální dovednosti, ale internet je dnes celá řada šablon a šablon, které v případě potřeby můžete ručně zdobit jakýkoli povrch.

„Všechny hranic v našich hlavách.“

Pokud nemáte představu, nahlédl. Pokud nejsou žádné kartáče - používat ruce. Žádný velký plakát - tiskárna a listů A4, které vám pomohou.

Černé a bílé nebo světlé, drahé, nebo koupil za cent - jaký je v tom rozdíl? Chcete-li, v případě, že pokoj byl krásný, jakýkoli obraz stává dílo moderního umění.

Jen do toho, zkus to, přečtěte si náš článek, a vše, co dostanete!

Stavební stroje

Výhody automobilové věži nad schodištěm

Rozhodli jsme se na opravu střechy na d letos na podzim.

Dobrý bulharštině: dvakrát měř, a rozseká ji

Úhel stroj (LBM), který se nazývá jednoduchý.

Použití kovových lan ve stavebnictví

Slyšeli jsme takové těkavé frázi: „Nervy stát.

Pneumatické nářadí: síla, rychlost, spolehlivost

Víte, kolik úderů obyčejného člověka.

Vyzvednout tyl je někdy dost obtížné, protože lží.

V dnešním světě představuje obrovské množství.

Aby se opravy v místnosti - závažné záležitosti, zejména v EU.

Krásné fotoobrazy na 3D foto Nástěnné výjevy (20 photos)

3D tapety - jedinečný dokončovací materiál.

Krásné fotoobrazy na stropech (20 photos)

Napínacích stropů poskytuje jednoduchý.

Malé propojených pokojů, koupelna.

Lepidla pro extrudovaného polystyrenu

Rozsah lepicích extrudovaných penopolisti.

Styly interiér restaurace (Top 10)

Moderní restaurace je instituce.

Koupelna v Chruščov často projevuje.

Pro vás, nejkrásnější sbírku klubm.

Koupelna je místem, kde trávíme asi hodinu.

Sedm z nejlepších knih o výstavbě

Sedm z nejlepších knih o konstrukci 1. Jak stavět.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 6 = 16