Zrcadlo do předsíně zdi

Zrcadlo do předsíně zdi

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nástěnné zrcadlo v předsíni: 6 populární formy

Nástěnné zrcadlo nejen zdobí interiér chodby, ale také aby to moderní a elegantní zrcadlo - nezbytný atribut na chodbě. A že stěna zrcadlo vytvořit harmonický obraz první místnosti v bytě, jako zrcadlo kabinetu nedává vždy přísnost složení a interiérového designu. Mohlo by se zdát, že to, co je zvláštního na výběr zrcadla - ale tam je dost nuancí.

Jak si vybrat nástěnný zrcadlo předsíň

Zabraňuje široký výběr zrcadel snad jediný nedostatku místa v hale. Když v důsledku nedostatku metrů si nemůžete dovolit to, co se vám líbí. A pokud opravdu malá chodba a pak k volbě zrcadla musí být přijata ještě lépe - protože zrcadlová plocha vám pomůže vizuálně správnou situaci.

Zvolit si formu a design zrcadla by měla být založena na vnitřním chodbě

Forma zrcadlo mohou být různé:

 • Standardní obdélníkový;
 • čtverec;
 • oválný;
 • kolo;
 • asymetrický;
 • Ve formě vln, jednotlivá pásma.

Pokud potřebujete velké zrcadlo, oválný a obdélníkový tvar je vhodnější. Ale v úzké, dlouhé a protáhlé haly, nebo jen velmi dlouhé a malé, potřebují akcenty, mírně změnila vizuální reprezentaci prostoru. A to může pomoci, například kulaté zrcátko. Oni harmonizovat prostor, vypadají svěže a zajímavě.

Vzhledem k rozložení: zrcadlo v chodbě na zdi

layout funkce chodba je vždy stojí za zvážení. Potom ještě levné, ale dobře zvolené zrcadla může zlepšit situaci. Například, bude skvělý vizuální nebo horizontální zrcadlo vizuálně zvýšení stropu nebo „tlačit“ na stěnu. A těsně a tmavé místnosti zrcadlové prvky mohou být několik. Nástěnné zrcadlo je v tomto případě umístěna tak, že paprsky světla padl přímo na něj.

Při výběru místa pro zrcadlo, je třeba vzít v úvahu vlastnosti a uspořádání sálu

Jak jsou zrcadla a sluneční světlo? Reflexní povrch sama svítí do pokoje jemný, decentní osvětlení, a to vám ušetří od nutnosti instalovat dodatečné zdroje světla v chodbě.

Může pomoci i speciální povrchová úprava. Vzbuzuje stropní zrcadlové obklady nebo zrcadlových panelů, tím více budete mít neuvěřitelné vizuální efekt. Práce není tak jednoduché, ale vnímání haly přesné změny. I když ve skutečnosti odvážné rozhodnutí, a pro mnohé je příliš jasný.

Varianta: osvětlené zrcadlo na chodbě zdi

Přirozeným zdrojem světla v chodbě vzácnosti. Okny do ulice obvykle nejsou. Vzhledem k tomu, obvykle volí jednu stropní světlo a místní osvětlení na prádelník, police, skříňky nebo v blízkosti zrcadla. Zrcadlo se světlem - to je atraktivní možností, která okamžitě učiní obývací pokoj pohodlnější.

Vynikající volbou pro malé chodby bude původní zrcátko s osvětlením

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit oblast pokrytí zrcadlo - viset nástěnná svítidla po obou stranách zrcadla. A přesto elegantní osvětlení může být provedeno, pokud umístěny na stropě moderního systému místě.

Ale pokud chcete originality, jemnost, originalitu, v dodatečné osvětlení můžete zkusit moderní bavlněné girlandy. Je to krásný ozdobný předmět, kde přírodní vaty umístil světelný zdroj, věnec může pěkně do zrcadla. Plné pokrytí není ochoten, ale měkké, tlumené, útulné světlo zaručena.

Výběr velké zrcadlo v chodbě na zdi

Jak již bylo zmíněno, před nákupem zrcátka volit poměr záběrů chodby a velikosti zrcadla. V malé chodbě velká stěna se zrcadlem nebude fungovat. Pak v kombinaci s nábytkem odrážející plochy bude tím nejlepším řešením.

Při výběru zrcadlo na zdi, je třeba věnovat zvláštní pozornost její kvalitě

 • Mnoho zrcátka v malé předsíni vytvoří nepříjemný efekt přes zrcadlo;
 • Dlouhé vertikální zrcadlo poskytuje realistické posouzení vaší mysli před odjezdem domů, zde je rám by neměl být podáván mnoho pozornosti - jednoduché, bez nadměrného dekoraci;
 • Krásné odrazy na stěně, kde je zrcadlo, aby v místnosti jasnější, ale, bohužel, ale také snižují životnost zrcátka;
 • V případě, že komoda nebo skříně v chodbě tam, koupit zrcadlo s malou poličku, na které se vejde kosmetika, hřeben, parfém;
 • Pokud zrcadlem v konkrétním rámu, přízvuk a jasný, musí stylistické rám shodovat s obecnou náladu haly.

Ne vždy úspěšně vypadá oválné zrcadlo v chodbě, kde veškerý nábytek z rohů, aniž zjednodušenými formami. Pokud potřebujete pouze zmírnit ten dojem, zvolit si formu oválu. A s cílem poskytnout dynamiku předsíň, zvolte zrcadlem zajímavých tvarů - vlnové pásmo, asymetrii.

Vertikální Zrcadlo do předsíně

To je klasika, která bude vždy v módě. Takový zrcadlo opticky zvednout strop je nízký. Obecně platí, že tyto zrcadla mají tvar lichoběžníku, obdélník, ovál. Je potěšitelné, že nedojde k narušení obrazu.

Nastavit zrcadlo na zdi v chodbě, můžete vlastnit hlavní věc - seznámit se základními metodami jejího upevnění

Způsobem, popsaným v stěnu zrcadlo, jsou:

 • Přiléhat ke stěně. To je často zrcadlem jednoduchých geometrických tvarů. To může být zrcadlo v rámu. Módní zrcadlo zdobené výkresy, které jsou prováděny pomocí řezání laserem.
 • Ověšené náklonu. Ale po namontování tímto způsobem trochu sníží objekty, které odráží.

V malé chodbě, je výhodnější koupit horizontální zrcadlo. Vizuálně bude rozšířit prostor. Pouze v chodbě se nedoporučuje s velmi nízkými stropy. Horizontální zrcadlo na stěně může být instalován do niky, aby posílily přes konzolu pro pytlů nebo na boty police.

Typy nástěnných zrcadel v hale (video)

Při výběru zrcadlo, ujistěte se, že není neosobní na chodbě. Stylistické zápas interiéru nutně tak spolehlivé upevňovací systém. V případě, že domov není zrcadlo v plném růstu, musí být nutně na chodbě.

6 tipů pro výběr a umístění zrcadla předsíň

Argumentovat tím, že zrcadlo - jedním z nejdůležitějších prvků haly, je obtížné. Fungovaly to je také velmi jasné, ale navíc k vytvoření odrazu zrcadlová plocha schopná zvýšit prostor, nebo k odstranění některých nedostatků jeho geometrie. Zrcadlit chodba spojuje všechny tyto funkce, a to byl skutečný dekorace, je důležité zvolit vhodnou volbu a najít to správné místo pro něj.

№1. Zvolit typ zrcadlové chodby

Zrcadlo chodba může být jedním z následujících typů:

 • zeď;
 • outdoor;
 • kus nábytku nebo dekorací.

nástěnná zrcadla - nejběžnější typ zrcadla na chodbě. Mohou být upraveny v rámu nebo může být, aniž by to, může být doplněna policí níže, nebo jiné prvky. Nástěnné zrcadlo může být vertikální nebo horizontální. První možností je lepší, protože umožňuje osobě, aby zvážila se v celé své výšce. Další výhoda - vlastnost, aby se místnost opticky o něco vyšší. Hlavní věc je, aby pověsit zrcadlo přesně, jinak můžete získat významné napětí v odrazu: v případě, že horní část bude trochu dál od stěny, než je nižší, bude odrazem člověka vypadat štíhlejší. To není špatné, ale zavádějící.

Bohužel, pro mnoho růstu není zrcadlo ve všech chodbách dost místa, takže se často musí spokojit s menšími obměnami umístěných na stolech. Zpravidla je to horizontální obrazy, které mají své vlastní výhody. Proto, jsou schopni opticky rozšířit stěny, na které jsou umístěny, a tak zvýšit a velmi haly.

zrcadla podlahová nutně v rámu a mají stojan. Mohou být snadno přemístit z místa na místo, změnit úhel. Tato možnost se často používá pro velké haly, ale ve většině případů malém prostoru je skvělá volba, protože kdykoliv se můžete přesunout do zrcadla.

Zajímavou možností - místo zrcadlo ve zdi: Rozšíření prostoru haly je zaručeno, a váš obraz lze považovat za velmi podrobně. To je skvělá volba pro dlouhé a úzké chodby, ale bude muset pravidelně starat o takové plochy, takže se neztrácí své vlastnosti.

Zrcadlo může být kus nábytku a zároveň dokonale vyrovnat se s jejich úkoly. Často zrcadlo se nachází na dveřích skříně, stává se součástí konečného návrhu na chodbě. Je to pohodlné a funkční varianta, což ušetří prostor a čas při výběru vhodného zrcadla. Jsou-li umístěny na chodbě šatník, to často dělá jeho zpětného zrcátka. V tomto případě je důležité si uvědomit, že zrcadlové dveře méně odolné než běžné slepé, takže se opřít o ně není nutné.

Další zajímavou možností - používat zrcadlový povrch. To může být zrcadlo, dlažba, která se střídá s obvykle, čímž se vytvoří zajímavý interiér, zvýšení prostoru a slouží jako odrazové ploše, protože jednotlivé části mohou být vytvořeny integrálně web. Zrcadlo obklady až ke stropu - je to spíše dekorativní techniku, jako přímá funkce v tomto případě, bude zrcadlo nebude moci hrát.

Zrcadlo do předsíně hrající nejen čistě funkční úlohu, ale také dekorativní, a to může být používáno k dekoraci a zvýraznění prostor. Velmi důležité je tvar zrcadlové vrstvy. Nejběžnější ocel obdélníkové a čtvercové možnosti, ale pokud chcete dosáhnout zajímavých efektů, se můžete rozhodnout pro zrcadlo nepravidelný nebo nepravidelný tvar.

Velmi zajímavé i na chodbě vzhled kulaté zrcátko. Kdysi lidé věřili, že zrcadlo této formy ochrany proti zlým okem, Feng Shui učení říká, že o jejich blahodárných účincích na energii, ale pokud budeme ignorovat, dostaneme jen zajímavou a neobvyklou rozhodnutí. Se správným přístupem, bude kolo zrcadlo obecně stejné jako okno, které je tak málo na chodbě.

Co se týče velikosti zrcadla, tím lépe, samozřejmě, že je v plném růstu. Ale v dnešní malý sál není vždy dostatek prostoru pro tuto možnost - to je důležité vyhodnotit předem správné rozměry místnosti, aby přesně pochopit, jaké velikosti se vejde přesně zrcadlo. Minimální velikost pro zrcadlo - 30 x 40 cm, s parametry 40 x 60 cm lze již zvažovat sebe do pasu, a velikost plátna 60 * 120 umožní vidět sami sebe v plném zobrazení.

V případě, že hala je poměrně malý, můžete použít horizontální stěny zrcadlo nebo mobilní podlahy, které obecně mohou být odstraněny v případě potřeby. Je to také dobrá volba pro kompaktní chodbách bude ready set nábytku, který je zapnutý a skříň a zrcadlo, a všechny druhy regálů. Použití může být také zrcadlo, v kombinaci s jiným prvkem, například policí pro klobouky, věšák, atd

Zrcadlo do předsíně nemusí být jen jedna věc - můžete vytvořit celek složení zrcadel různých velikostí a tvarů. Je důležité, aby byly ve stejném stylu. Můžete použít zrcadlo stejné velikosti a umístit je na různých stěnách, aby bylo možné posoudit sami, než chodit na všech stranách. Taková metoda umožňuje i opticky rozšířit hranice na chodbě. V každém případě je důležité, aby to přehánět, protože vícenásobné odraz přes zrcadlový efekt a ne na výzdobu místnosti.

Pokud zrcadla na chodbě nemnoho dokonce dovolil jejich různé tvary a velikosti. Hlavní věc, že ​​byli provádí za stejných rámů, čímž se dosáhne účinku prostředku, připomínající umělecké galerie. To líbí nebo ne, zrcadlo musí být nutně v souladu s celým prostorem, a doplnit to perfektně hodí do vybraného interiéru styl.

Například, pro klasický interiér vhodné zrcátka v masivního dřeva nebo kované železné rámy, pozlacené ráfky s mnoha daří. Pro interiér ve stylu hi-tech nebo minimalismus vhodné zrcadlo hladký plastový nebo kovový rám. Rám oblázky, mušle nebo bambusu - dokonalý doplněk marine styl, a bezrámové možnost je ideální pro styl moderní.

№5. Správné osvětlení zrcadlo

Vzhledem k tomu, na chodbě - to je 99% z místnosti bez denního světla, vidět sebe v zrcadle, je třeba zdůraznit správně. Je žádoucí, aby sál nebyl pouze společný zdroj světla, ale také místní, který by přímo osvětlené zóny u zrcadla. Stojí před zrcadlem člověk musí být dobře a rovnoměrně osvětlené správně posoudit svůj vzhled, než jít ven. Chcete-li to provést, můžete použít:

 • reflektory;
 • symetrické svícny nástěnné;
 • stojací lampa;
 • rotační lampy (skvrny).

Navíc, populární a LED Strip, které se snadno instalují, spotřebují minimum energie a dlouho sloužit. Ale používají se hlavně pro dekoraci a dostatečnou úroveň světla vytvořeného pomocí výše uvedených metod.

Správné osvětlení a umístění zrcadla a lampy schopnost opravit mnoho nedostatků předsíň. Takže v tmavém úzký koridor světlo natolik, aby pověsit na protější stěně od zrcadla, a díky odrazu bude chodba, v blízkosti čtvercový tvar, plný světla.

Bez ohledu na tvar a velikost jakákoliv by zrcadlo na chodbě, je důležité, umístěte ho tak, aby dostatečný prostor zůstane před ním. Tento prostor je určen k zajištění toho, aby se člověk mohl snadno obléknout a zvážit sami.

Nejlepší je zajistit hladký povrch na stěně kolmé ke stěně u dveří. Místo zrcadlo přímo naproti hlavnímu vchodu - není nejlepší řešení, protože ihned poté, co dostal do bytu uvidíte odraz rýsující se před vámi. Ale existují výjimky: designéři umožňují například umístění zrcadla pod podmínkou, že vstupní hala je velice malý a zahrnoval okamžitě narazí do zdi.

Pokud je určená velikost zrcadla a místo pro to je čas na přechod na nejzajímavější procesu - výběru vhodného designu a provedení požadovaných tvarů oblečené do příslušné stylu rámu. Obrovský prostor pro fantazii, a to i z velmi malé chodby můžete získat harmonický prostor díky správné volbě velikosti zrcadla, a místo pro něj.

Podobné záznamy

kategorie

 • Balkonů a lodžií

Výběr článků na téma: „Opravy a úpravy balkonů a lodžií“

Výběr článků na téma: „Oprava a výzdobu koupelny“

Výběr článků na téma: „Oprava a dekorace v obývacím pokoji“

Výběr článků na téma: „Opravy a úpravy dětského pokoje“

Výběr článků na téma. „Oprava a výzdoba kuchyňské zařízení“

Výběr článků na téma: „Oprava a výzdobu místnosti chodby“

Výběr článků na téma: „Oprava a dekoraci do ložnice“

Výběr článků na téma: „Oprava a dekoraci na toaletě“

12 tipů, jak si vybrat konev sprchovat: Typy, materiály, výrobce přípojka

6 tipů pro výběr a malování s akrylovou barvou stěn, stropů a podlah

10 tipů pro flexibilní dokončovacích kamennými zdmi

8 tipů, které potrubí pro rozvod vody je lepší zvolit průměr, materiály

14 rad, jak si vybrat barvy na dřevo pro vnitřní i vnější použití: druhy laků

10 tipů pro výběr omítkou panely 3D nástěnná: tvar, instalace

Nástěnné zrcadlo v chodbě - 30 nápady pro stylový interiér

Hlavní stránka »Dekorace» Nástěnné zrcadlo v chodbě - 30 nápady pro stylový interiér

Je těžké si představit, kus nábytku nebo interiéru, více, než je nutné pro haly, než zrcadlo. A to není ani to, že jsme jsou životně důležité pro hodit konečný vzhled před ukončením. Vhodné zrcadlo v předsíni může stát nejen krásný přízvuk, ale také způsob, jak prostor vypadat větší a jasnější. Dnes se dozvíte, kde je nejlepší místo pro zavěšení tohoto všemocného nástroje pro navrhování, a jak mohou být použity k vytvoření stylový interiér.

Jak pověsit zrcadlo na chodbě

Když přijde na rozhodování, výhodnou polohu pro nábytek a jiné předměty v místnosti, moderní člověk je nakloněn odkazovat na praxi Feng Shui. Aby bylo možné správně pověsit zrcadlo na chodbě feng shui, dodržovat následující pravidla:

 1. Velké velké zrcadlo je tou nejlepší volbou pro haly, protože vytváří pocit integrity a bezpečnosti, kdykoli budete sami vidět.
 2. Pověsit zrcadlo na zdi by měla být ve výšce tak, že byste mohli dobře vidět sami sebe a svou auru: alespoň plnou hlavu a ramena.
 3. Mirror vítaným přírůstkem do chodby v místě, kde to bude zaplnit prázdný prostor a přidat světlo, například na stěně v dlouhé a temné chodby, blízko rohu mezi stěnami a t. D.
 4. Není nutné, aby pověsit zrcadlo naproti dveřím, a to zejména v případě, že vzdálenost mezi ním a těmi dveřmi bude menší než 1,5 m. To zpozdí pozitivní energie u vchodu do domu, nedovolit, aby do oběhu normálně.

Jako slovanské lidové víry diktovat nám, aby pověsit zrcadlo v chodbě naproti sobě. Tím se vytvoří nekonečný koridor, který mnoho lidí cítí nesvůj. Rizika spojená s ní nebyla prokázána, takže nebudeme mluvit o nich v tomto článku.

Přidáte-li dohromady všechna doporučení, jak pověsit zrcadlo na chodbě, se ukazuje, že nejlepší místo pro ni - to je stěna na straně dveří. To je výhodné, a zvyšuje prostor tím, že odráží do sousední místnosti, a nebrání proudění energie.

Nástěnné zrcadlo v chodbě - Fotografie a konstrukční možnosti

Styl zrcátko, jeho tvar, barvu a design rámu může stát vrcholem vaší předsíně. Chcete-li se vrátit domů od chvíle, kdy si můžete vychutnat krásně navrženo? Kromě toho hala stěna zrcadlo může mít příjemné a užitečné funkce - v přítomnosti police a / nebo podsvícení. Jako vždy, Dekorin shromažďovány pro vás nejzajímavější nápady na fotografii. Spuštění prohlížení s ...

Trend 2016: Zrcadlo v dřevěném rámu chodbě

Nástěnné zrcadlo v dřevěném rámu pro haly se vejde téměř jakéhokoli interiéru a přidat do svého pohodlí. Souhlasíte s tím, teplý textury dřeva je velmi příznivě v kombinaci s chladným a lesklého povrchu zrcadla!

Nástěnné zrcadlo v chodbě v plné výši

Jsou zavěšeny na zdi, zrcadlo v chodbě plné délce nezabírá mnoho místa. Naopak, bude to opticky rozšířit vnitřní hranice. Z důvodu úspory místa a může být dokonce doplněny tenkou tabulkou konzoly, police nebo stolici.

Přečtěte si také: Stylový design chodba - fotografie 2016 (nejlepší nápady)

Pohodlné zrcadlo s policí na chodbě - 5 fotek

Klasické a retro bytové zařízení pravidelně vracet do módy. Vintage zrcadlo s policí na chodbě, aby její konstrukce mnohem zajímavější a efektní.

Nabízíme vám také ocení moderní plné délce zrcadlem s policemi pro příslušenství. Velmi pohodlné a stylové, že?

Osvětlení pro zrcadlo v chodbě - nejlepší nápady

Nejjednodušší způsob, jak osvětlit zrcadlo v chodbě - to viset nástěnná svítidla po stranách.

A my bychom chtěli upozornit na vestavěné osvětlení u zrcadla v hale, což může být provedeno ručně, a myšlenka sice stanovením limitů na aktuálním bodovým systémem.

Krásné nástěnná zrcadla jsou chodby dekorací

Na konci publikace, nabízíme ke svému názoru několik fotografií na chodbě zrcadlo, které je prospěšné stravy a zdobí jeho design. Která varianta se vám líbí nejvíce? Dej nám jednu minutu svého času říct, o tom v komentářích!

Přečtěte si také: hala design v populárních stylů - se 40 nejlepších fotografií

Leave a Comment

Your email address will not be published.

44 − 34 =